7. tramvaja nekauņas - 7. tramvajs

Sveiki. Esmu ļoti dusmīga. Vakar vakarā, braucot 7. tramvajā uz Ķengaragu, iekāpa pieturā ''Keramika'', 7 jaunieši - krievi, kuri smirdēja pa galabalu pēc cigaretēm un miskastēm. Protams visi viņi tādi kruti, melnās, baltās drēbēs, īsti brālīši, sāka beigās uz redeles apsēžoties smēķēt, bļaustīties un dzēra. Labi ka logi atvērti, bet neviens neko neteica un man palika slikti no tās smakas, bet naudu esmu samaksājusi un dēļ 7 pretekļiem neiešu ārā kāpt. Manas dārgās drēbes smird pēc cigaretēm un diena sabojāta, jo sāpēja galva. Nav pirmā reize, bet ja kādreiz tā bija, tad vismaz izdzina viņus, bet šoreiz neviens un neko, jo vismaz gaidīju ka kāds vīrietis spēcīgs pienāks un izdzīs.
Morāla trauma man, un no viņiem bezkaunība. Iznīcināt tādus prusakus. Laimīgā, vējainā dieniņa, kad saulīte spīdēja, pēkšņi dēļ 7.tramvaja kļuva bēdīga. Lūgums, ieviest kompostrieri kurš atļauj iekāpt cilvēkiem, kuri godīgi visu iepriekš ir samaksājuši un ir ar biļeti. 7. tramvajs un 15.trolejbuss ir nožēlojams un Ķengarags tāpat. Domāju ka no šī narkomānu, žurku midzeņa došos prom drīzumā(krimināla vieta), uz daudz labāku, patīkamāku un saulaināku vietu kas tiešām ir jauka, - Bolderāja. :)

R

R raimonds 05.06.2010

Arste galvu.Ko tad tu brauka ar trmvaju ja tev ir tadas dargas drebes un esi tada kruta.Pate dzivo kengraga un dirs uz savu dzives vietu, kas tas par vajpratu

N NNNNNNNN 06.06.2010

Pilnīgi piekrītu Raimondam!!!

V Valodasinspekcija 06.06.2010

Autore, tu esi garīgi slima latviešu dirsa.

Un par "dārgām drēbēm" - kas tur bija tev - zaļa blūze un dzelteni svārki no second hand pa latu? Tu laikam pati arī smirdēji, jo tavas drēbes ir no miskastes.

G gatis 06.06.2010

Katram ir tiesibas sudzeties un brivi paust savu viedokli.

R robis 06.06.2010

tuksha galva :)))))))))))))))))))))))))))))))vienalga vaj bolderaaja vai juglaaa

K Katt23 07.06.2010

Traki ka atkal uzdarbojas ''Latvieši'' Kas tā vien var paršdīt savu es.
Es laikam arī nebūtu viņiem neko teikusi jo tā jau jūs tur nosistu bet neviens''Latvietis'' ne vārda nebilstu un kad rādītu pa dekpunktu tad teiktu nabadzīte.

A Aigars 08.06.2010

es piekriitu bet Bolderaja ar nau no labakajam tur tie pasi krievi vien ir, labak uz skanstes virsotnem arenas rigas apkartnee tur ir visslabakais rajons riigaa :)

A aldis 08.06.2010

sieviete ar dārgām drēbēm brauc dārgā auto a ne tramvajā kopā ar bomžiem

K Katt23 08.06.2010

Bāc beidzat riet.
Pretīgi skatīties tu noteikt Aldi biji viens no tiem ''vīriešiem'' kas noskatījās.

R Rūbija 08.06.2010

Nožēlojami! Kā var nostāties to salašņu pusē!
Bolderāja ir daudz labāka, nekā bomžu ķengarags!

N nst 09.06.2010

rassmewila!!! skazala, 4to bolderaja lu4we kengaragsa!!! :D xaxaxaxa

K katjux 09.06.2010

kupi sebe HUMMER, raz wmotki dorogie, i ezdi na nem

A Agy 27.06.2010

sauliit! Kaapeec tu daargajaas dreebees nebrauc ar auto??? varbuut taas daargaas dreeBes tomeer ir no centraaltirgus?;-)

K Katt23 28.06.2010

SUŅI

K Kanibals 11.07.2010

Tadu huinju runaa :D:D:D tu vispaar tupa esi?? dargas drebes :D:D:D:D lol!!! tad beidz audzeet taukus, dabuu 4ali kas tewi aizstawees, ja tew kkas nepatiik!wareji izkapt ara un sagaidiit nakamo tramvaju! un baigais lugums ieviest kontrolieri kas visu laiku buus tramvajaa :D:D:D pashai smiekli nenaak? valstij naw naudas vispaar ko algas maksaat kur weel kkadam kontrolierim kas visu laiku bus tramvaja! vinju pashu tur nositiis :D

J joe 12.07.2010

tu esi tik dusmiga ka tev dirsa smird aiz kauna... kas atiecas uz 7 jauniewiem vinjiem vajag iet spaidu darbos dirsas.

D Dzintars 02.08.2010

Jā tev ir pilnīga taisnība, ja ar mani arī kaut kas šitāds notiktu, es darītu tāpat, bet labi ka nedzīvoju Ķengaragā.

B Bencha 23.02.2011

Nav starpiiba, kaada tautiiba... Galvenais ir fakts... Tajaa galaa cilveeki tiek negatiivi psiholoogjiski ietekmeeti, taapeec tur taa biezhi notiek. Kkur dzirdeeju, ka, ja ir sakopta apkaartne, tad arii cilveeki ir kaartiigaaki un labsirdiigaaki. Vinjus vaig izgliitot, taisiit kkaadus kopiigos apkaartnes uzkopshanas darbus, vislabaak par kaadu naudinju - lai cilveekam ir ko dariit un vinjsh par savu darbu var lepoties =^.^=

O Oļegs 23.02.2011

Tādu uzvedības kultūru diemžēl atnesa šo krievu priekšgājēji šeit ierodoties nelikumīgi 1940 gadā. Dzerdami un bļaustīdamies, bet pašiem liekas, ka krutie džeki. Katrai valstij diemžēl ir jānes savs krusts un jāpacieš parazītu tautības, no kurām nav nekādas jēgas. Francija rīkojās savu pilsoņu interesēs un uzspļāva šitādiem līdzīgiem smerdeļiem, nopirka biļeti un Fuck off. Būtu jauki, ja šitie smerdelēni arī drīz tiktu deportēti uz Jekaterinburgas 7. tramvaju. Tur viņi varētu pīpēt un ārdīties un vēl aplaudētu viņiem, jo krieviskus tikumus viņi prezentētu un saņemtu atzinību.
Būtu es braucis šajā tramvajā, es sekundes laikā sadotu degunā visvarenākajam smerdelim, pārejie pēc tam paši aizlaistos.

K Kristiāns 08.06.2011

7. tramvajs ir nožēlojams, bet 15. trolejbuss nav. Ja tu būtu braukusi ar 15. trolejbusu, nekas tāds nenotiktu, turklāt tramvajs ir domāts bomžiem.