7 Dienas Adventisti - Sekta!

I. Sta sekta, par to esmu parliecinajies 100%!!!Kad dzirdu, ka vini ievelk savos tiklos cilveki, pec tam vinus noved nave vai loti tuvu bitamama veselibas stavoklim!Viena mana pazina ir dedziga 7. Dienas adventistu sekotaja, pirms tam pamatigi izskalotas smadzenes un nozombeta, protams, man personigi arii visadi melodami un krapdami gribeja ievilinat sava sekta, bet man ir pasam sava parlieciba un man nav vajadzigs 7. Dienas adventistu uzspiestais viedoklis!Mate savu bernu merde bada nedod est un lielako dalu no saviem ta jau mazajiem ienakumiem atdod siem maitas kraukliem, kas brauka ar dargam masinam un dzivo istas pilis!Mulka cilveki!Pilna latvija ar sitadam sektam un 7dienas adventisti ir viena no sim despotiskajam sektam, drausmigi!

U

G gauja 24.05.2009

Sveicināts, mans Biedrs J. PETERSONS ! (arī LARA, arī KIPER)
Izlasīju Tavu dižo domu pārpilno rakstu un biju sajūsmā ! Lūk tas ir raksts, patiess un pilnīgi objektīvs. Kaut tādu rakstu būtu vairāk! Tikai, žēl, ir dažas nianses, kurām negribu piekristu.
Pirmkārt, kas esmu es? Es esmu ateists. Tātad, skats no malas.
Citāts: "MATE savu bernu merde bada NEDOD EST". Es nesaprotu, kas ar šo te ir domāts, bet laikam jau runa ir par gaļas neēšanu. Par mani: es arī gaļu principā nelietoju (tikai vistas gaļu, ierobežoti); respektīvi esmu gaļēdājs. Un šad tad, ēsdams kārtējo vistu, domāju, kad gan es pieķeršu teiksim "putnu gripu". Morāle: ja sāksies kārtējā "gaļēdāju epidēmija", tad izdzīvos tikai "badā nomirušie adventisti un viņu badā nomērdētie bērni". Es un Tu, mans mīļais Biedrs J. PETERSONS ; kā arī visi citi mūsu domubiedri, kas ēd "veselīgu un pilnvērtīgu" gaļu veselīgi nomirsim un būsim par labu mācību adventistiem (un citiem pareizi domājošiem grupējumiem - ne jau adventisti vieni nerekomendē lietot gaļu pārtikā), kas varēs teikt apmēram tā: "Redziet, kā Dievs mūs mīlējis, ka aizliedzis mums ēst gaļu. Mēs dzīvojam, tādēļ, ka klausījām Dieva pavēlei. Bet visi nepaklausīgie (grēcinieki) ir saņēmuši sodu - miruši."
(Lūdzu atvainošanos adventistiem un savējiem - ateistiem (ja esmu ko nepareizi uzrakstījis), jo es neesmu autoritāte adventisma mācībā, varbūt, ka adventisti ļauj lietot gaļu. )

"Domaaju visi šie sektanti ar savu ticību nedomā ko dara, ja grib taisīt pašnāvību tad lai uztaisa uzreiz nevis iet sektā." Grūti komentēt. Neesmu informēts. Vai adventistu un citās konfesijās notiek pašnāvības? Kaut kā neticās. Gribētos faktus. Bet, tas, ka starp manējiem, bezdievjiem pašnāvība ir normāla parādība, tas laikam ir vienkārši neapgāžams fakts. (Nupat atcerējos, jā Jūda Iskariots, vai kā pareizi rakstās, izdarīja pašnāvību. Bet vai tad viņš sirdī bija Jēzus māceklis? Formāli jā, bet īstenībā viņš bija manējais, mūsējais - bezdievis.) Tā ka jā, teorētiski arī Adventistu vidē var notikt kāda pašnāvība (es nesaku, ka notiek, neticās). Bet tad viņš ir liekulis, Dieva nodevējs, kas nepilda to, ko Dievs cilvēkiem iesaka darīt, - tāds nav adventists pēc būtības. Bet no rakstītā sanāk, ka " visi šie sektanti grib taisīt pašnāvību". Matemātika man apgalvo pretējo: procentuāli ļoti daudz pašnāvnieku ir Dievam neticīgo vidū, reliģijās varbūt ir atsevišķi, ārkārtas gadījumi. Tā ka, kā saka negribi saslimt ar plaušu vēzi - nesmēķē, negribi izdarīt pašnāvību - iestājies reliģijā, teiksim Adventismā (jo, ja arī reliģijā notiek pašnāvība, tad, manuprāt, tādi gadījumi ir uz rokas pirkstiem saskaitāmi).

"Sekta ir un palieks sekta lai ko tie ljoljiki muldetu un ka sevi maletu. Un nozhelojami, ka Latvija visiem itiem akstiem kops 90iem gadiem nepiegrieza konkreti skabekli, bet es ceru, ka pienaks bridis un visus sitos smadzenju skalotajus ar sudainu mietu izdzenas!". ??!!??!! Es gribu zināt, kur nenotiek šādi: "ljoljiki muldee un kaa sevi maalee". Kura no valdošajām, pie varas esošajām partijām tā nedara (un arī spēki, topošās partijas, kas cer "iekarot" Saeimu) ? Vai kura SEKTA: katoļi, luterāņi, krišnaiti utt tā nedara? "Tautas tēvi, tautas kalpi (Saeimā)", kas caurām dienām un naktīm par mani rūpējas - tur es ļoti labi redzu : "muldee un kaa sevi maalee". Aizejot uz kādu baznīcu es nedzirdu, ka tur kāds mācītājs stāstītu: "Cik ES (mācītājs) esmu labs, cik ES daudz labu esmu izdarījis utt." Godātais "Kiper", ļoti vēlētos faktus, kur kādā konfisijā vispār, un Adventismā konkrēti "ljoljiki muld un kā sevi mālē". Pretējā gadījumā Tu, Kiper, apkauno visus neticīgos ar savu absolūto stulbumu. Tavus domu graudus lasot var domāt, ka visi ateisti ir idioti (kaut jebkurš ticīgais tā laikam arī domā, bet viņi to nesaka, - ka ateists ir idiots. Un arī domāt viņš tā nedrīkst. Dievs aizliedz. Ticīgais izlasa tavus un manus zaimus un iet klusībā lūgt Dievu, lai viņš piedod grēciniekiem, tas ir mums. No malas skatoties, salīdzinot TICĪGAIS ir DAUDZ pārāks par bezdievjiem.

Un te vēl viens citāts. Adentiste. Šo lasot, es jūtu, ka rakstītājs ir cits cilvēks. Lasot Tavu tekstu, KIPER un manu, jūt, kā tie izstaro sliktu enerģiju, negācijas. Bet šeit es jūtu starojam siltumu, labestību. "Mīļais, cilvēciņ! Ja es nebūtu adventiste, iesūdzētu Tevi tiesā. Tev par labu ir, ka Dievs man māca mīlēt arī Tevi. Nevajag sevi tā apkaunot ar nezināšanu. Pirms ko rakstīt, ir jāzin patiesība. Parādi man kaut vienu konfesiju, kurā ir visi ideāli. Varbūt iepazīstini ar savu baznīcu, ideālais cilvēciņ???"

T Teodosijs 22.10.2017

Pilnīgs bulšits sektantu aizstāvībai, jo es ar esmu vairāk ateists un runa nav par gaļu, bet par cūkgaļu, kas skaitās ebrejiem nešķīsts dzīvnieks. 7.dienas antikristi diemžēl drīkst ēst vistas gaļu un piena produktus. Nevajag muldēt te un pūderēt smadzenes. Nekāds īstais ateists neesi, bet 7.dienas papistu viens no līderiem.

E Estere 21.07.2009

Paskatieties Religiju enciklopedijaa http://www.bibelesbiedriba.lv/religiju-enciklopedija/kristietiba.html

Daudzi satraucas par lielajiem ziedojumiem, nu, istenibaa bibelee ir vairakas vietaas mineti naudas un mantas ziedojumi.
Bet tas atkarigs no katra palavibas un ticibas uz Dievu. Nav jegas dot doshanas peec, it kaa ceret, ka par to nopirks atpestishanu.
Galvenais, ka baznica maca par Bibeli, Dievu, Kristu, Sveto Garu.
Tagad man nav tuvuma 7dienas adventistu baznica un jau gadu eju uz luteranu baznicu. Tur spredikis tads pats, vienigi dziesmas garlaicigakas un vairak ritualu, bet arii tur ir ziedojumi.
Taa kaa vispirms pashi palasiet bibeli, iepazistiet Dievu un tad izsakieties.
Citadi - tuksha muca taalu skan!

T Teodosijs 22.10.2017

Lūk rituāli ir tie, kas nosaka visu šajā būtībā un, lai dabūtu tieši tā egregora enerģiju, tad ir jāveic rituāli. Rituālus diemžēl iestādīja pats Dievs Jēzus Kristus un viens no tiem ir Svētais Vakarēdiens. Bībeli varat lasīt, bet kur ir īstā nesagrozītā Bībele? Jau Vatikānā tā tika rediģēta un nav dota pilnā apjomā pieejama Tautai. Varat iedomāties, kas ir ar Bībeli gadu simtos to rediģējot katram priekš sevis izdevīgāk. Muļķu Tautas, kas tiek zombēta un mānīta , kas vienkārši baidās no nāves un citi to izmanto, lai pūderētu smadzenes piedāvājot mūžīgo dzīvošanu, bet vēl neviens nav caur to kļuvis nemirstīgs. Tā ka visi šie Svētie raksti ir strīdīgs jautājums. Ēģiptiešiem ir uz mata līdzīga lūgšana Tēvs mūsu, kas ir tūkstošiem gadu vecāka par pašu Kristu. Sākiet reiz domāt un vadīties no pieredzes. Ir citas reliģijas kā Buda , kas ir lielāka un spēcīgāka, bet vai viņiem ir cits Dievs, ja vispār ir tāds Dievs?

E Estere 21.07.2009

Kas taas par pashnaviibaam un kas tie par sviestiem ko juus esat saklausijushies par tam bazniicaam??
Bez maz vai ta...
Draugs vai sieva kluvusi kristiete, tatad iet uz baznicu, bet paga, paga, vina neiet uz luteranu baznicu, kur tad vina iet?
Blins, uz kau kadu Prieka vesti vai Ceriba... kas tas taads, laikam sekta!"
Taa juus apmeram izklausieties.

A Armo 27.07.2009

Man savukārt pie adventistiem pilnīgi nav pieņemams tas, ka viņi par varītēm cenšas pierādīt, ka viņi jau ir tādi paši kā "visi citi", un pasarg` Dievs, nav nekāda sekta, bet oficiāla konfesija (kura jau ilgu laiku biedrojas kopā ar katoļiem un visiem pārējiem, "lēkātājus" ieskaitot, kaut pirms padsmit gadiem, kad pie viņiem kādu laiciņu sāku nākt, tad gan sludināja, ka visās šajās konfesijās nav patiesība).
Kam tad viņi cenšas patikt - Dievam vai pasaulei? Piemēram, svētais Dieva un Kristus apustulis Pāvils raksta: "Ja es gribētu cilvēkiem patikt, es nebūtu Kristus kalps". (Pāv.vēst.galatiešiem 1:10).

Dieva mācība nav pēc pasaules prāta, un šīs divas lietas ir nošķiramas - laicīgie, pasaulīgie uzskati un priekšstati, un kristietība. Tieši šo divu nesavienojamo lietu sajaukšana, ir, ļoti iespējams, lielākais noziegums, ko dara baznīcas, tajā skaitā arī adventistu. Jo līdz ar to cilvēks nespēj kļūt garīgs, tādēļ ka viņam tiek iestāstīts, ka pietiek ar to, ko prasa baznīca, un viņš domājas esam ticīgs un tiesīgs uz pestīšanu, bet tā nebūt nav.

M māris 12.09.2009

Pirmkārt kāda starpība sekta vai legāla konfesija-nekāda, ne cilvēkiem par to spriest, bet Dievam.Nesenā vēsturē luterāņi(reformāti)arī bija sekta.Pat Jēzus par saviem sekotājiem teicis, ka tos ienīdīs un vajās. Piekrītu, katrā konfesijā var atrast kādu negatīvismu. Bet Jūdass, vai viņš nebij viens no 12? Tad visa kristietība ir sekta. Mūsdienu lielākā konfesija katoļi visvairāk atbilst sektai vārda sliktākajā nozīmē.Viņi pielūdz miroņus, ieceļ un atceļ, , svētos, , , viņiem ir Dieva vietnieks, , pāvests, , , viņi godina svētbildes, Dieva vietā tiem ir dievmāte, baušļus sagrozijuši. Kur nu vēl svētā inkvizīcija, pat mūsdienās Lielbritānijā iet vaļā ielu kaujas. Kur paliek krusta kari? Pat tālo salu kanibāli ir labāki, tie miroņus neraka ārā, nekanonizēja, nelika stikla zārkos, lai pielūgtu un saņemtu dziedināšanu. Arī sātans vēstures gaitā ir centies pasniegt visādus viltojumus.Viens no labākajiem ir liela pasaules draudze kura it kā kalpo Dievam, bet īstais saimnieks ir labi nomaskējies velns.

T Teodosijs 22.10.2017

Un kas pats esi, ja visi velni? Jā katoļiem Pāvests ir iecēlis sevi par Dieva vietnieku, kas faktiski nav uz Zemes, bet pārējais ir galīgas muļķības, jo katoļu konfesija nāk no Pētera. Nevajag zaimot pret Svētajiem tos dēvējot par miroņiem. Runā kā īsts sektants, kas faktiski ir paslēpies aitas ādā, bet esi īstākais velna antikrists. Svētbildes ir enerģija, kas palīdz saiknei ar Dievu, bet tu sektantu ideolog beidz smadzenes pūderēt.

K KaČits17 12.10.2009

Ou meen !!! kas te notiek ? juus esat kristieši vai kaa ar jums, juus vnk tagad grēkojat, jo tiesajat cits citu, un kaa kristiete uzskatu ka tas nav normaali !! taa juus kalpojat Dievam? vai tiessaam esat tik vaaji ticibaa, ka nespeejat veeljoprojam mileet cilveekus kadi tie ir ?? kur ir piemeers, kas mums kaa kristiessiem ir jaaraada?

U Ugis 01.11.2009

Tik brinišķigi izsmejies ilgi nebiju.
Tik tiešām- jābūt ļoti māņticīgam, lai kaut ko tik jautru uzrakstitu par Adventistiem.
Bet man ir patiess prieks par to, ka cilvēks ir sapurināts- tātad sāks domāt. Adventisti vienmēr ir stipri pārprasti. Kāpēc ir tādi pārpratumi? Nu vienkārši tāpēc, ka adventisti stāv kā klints par savu pārliecību( es runāju par tiem kam sirds un dvesele mīl To Kungu Savu Dievu ). Pasaulē ir tik liela dažādība, ka visiem liekas, ka viņiem viss ir atļauts. Taču šajā "sektā" valda kārtība, disciplīna.Un pats apbrīnojamākais- tās balstās uz savstarpēju iecietību un savstarpēju iejūtību. Apmeklejiet adventistu dievkalpojumus un paši pārliecināsities par maniem vārdiem.
Bet par cūkgaļu un citām lietām- nu tās taču nav galvenās lietas- ne jau tāpēc, ka es ēdu zābaksmēru vai dzeru tosolu, es būšu labāks par pārējiem. Es domāju-
DIEVS VĒLAS LAI MĒS VISI -KRISTIEŠI NEKRISTIEŠI- DZĪVOTU ILGI UN KLŪTU LAIMĪGI GAN ŠAJĀ DZĪVĒ, GAN ARĪ AR PRIEKU GAIDĪTU JAUNO ZEMI UN JAUNO DEBESI.
CILVĒCES ZELTA LAIKMETS IR TIKAI VĒL PRIEKŠĀ!

I Inndrraa 11.11.2009

es tik varu pateikt to, ka, jaa Adventistiem ir tada praviete Vaita, kas ir mazliet kerta un es arii zinu vienu gimeni, kura ietekmeejas no siis vinju saucamaas pravietes, merdee savu beernu, kurs ir slims ar niereem, pusbadaa bez galjas un piena produktiem un man tiesaam ir zeel mazaa, bet, ka taa buutu sekta, ka cilveeks no malas, es gribeetu teikt, nee, tie ir meli. Vinjiem nav savas bibeles, bet vinji bibeli tulko savaadaak un arii pa majaam vinji nevazaajas ka Jehovas liecinieki.
Es zinu daudzus liekuliigus cilveeks un istus pretekljus, kas katru sestdienu ciitiigi dodas uz draudzi, izliekas engelji, ziedo naudas.. bet patiesiiba ir mantrausiigi, alkatiigi un tadaa garaa cilveeki, bet kuraa konfesijaa tadu nav?? Tadi ir katolji, luteranji un citi. Man jasaka, ka fanatiskie adventisti, kas seko Vaitai, peec manas pieredzes un manaa dzives celjaa sastaptie, ir savaadnieki... sestdienaas neko nepeerk, neiet uz nekadiem pasaakumiem, need restoranos, kameer saule nav norieteejusi un sabats nav beidzies..lidz pilniigam absurdiibaam, tacu..vinji neprasa atdot nevienam visu mantu bazniicai, ka Prieka vests vai Jaunaa paaudze vai Krisnas.. No dievkalpojumiem, ko esmu dzirdeejusi man vairaak radies poziitiivs iespaids. es pati nepiederu nevienai konfesijai, uzskatu, ka dievs ir manaa sirdi un ar mani, tik cik es gribu, man nevajag draudzi un nevajag neviena vidutaaja starp mani un Dievu.. cik esmu studeejusi filozofiju.. un meginajusi saprast lietas.. visas konfesijas meklee pasas kaut kadu savu labumu un vienmeer paradas kaut kas netiirs apaksaa..ja pastudee katolicismu..vispaar..gribas nosauties, kadus asinju un varas darbus sii bazniica nav dariijusi sakot ar saviem pirmsakumiem. Ja gribu, lasu Biibeli, ja gribu, vienk luudzu Dievu, bet galvenais ir buut ar tiiru sirdi un neriikoties preteeji savai sirdsapzinjai. Es nepiekriitu katolju Bargajam Dievam un taam baileem, ko liela dalja konfeisju sludina. dievs ir milestiiba un miers. Un man ir labi ar vinju vienai. Bet par komentaaru, izteicu savu viedokli. Ja gribas patiesaam redzeet istu sektu, aizejat uz PRieka veesti, tur patiesaam mati slienas staavus jau no tiem video, ko var atrast internetaa, kur nu veel tur kaju spert. Sludinataju tur ir apguvusi realas smadzenju skalosanas metodes un dara to masveidaa.. turklaat..pilniigi izsuucot cilvekiem energiju.. liekot atdot visu savu mantu..es vispaar nesaprotu, cik vajam ir jabuut cilveka raksturam, lai iekristu sadas sektas nagos. Man arii dziive ir drausmiigi smagi gajis..bet .. lai es sitik zemu lolaistos..nekad.. Ja tiesaam gribas ticeet brinumam..tad esmu ik pa laikam aizgajusi ciemos pie St Nokolaja un nolikusi sveciiti, bet nekad neesmu ticejusi, ka, ja ziedosu visu savu mantu, nu Dievs dariis brinumus un mana dziive buus super.. Kad paklausas to cilveeku lieciibas, kuri ir izmukusi no Jehovas vai Prieka veests nagiem..liekas, ka pasaulee tiesaam valda saatans.. ka kaut kas tads iespeejams Dieva vardaa..ta ka, tiesaam, paanalizeejat, ko rakstat, nu nav Adventisti tik traki, ka komenteetaajs te raksta. Vienk, ka jebkura konfesija.. ar savaam divainiibam..

T Teodosijs 22.10.2017

Visīstākie sātani, bet viltīgāk. Kādi ir viņu rituāli? Kā komjauniešu sapulces. Zombē cilvēkus un izmanto. Piemēram sūta strādāt uz ārzemēm, lai atdotu pēdējo grasi. Un sagroza gan Bībeli. Studēju par visām sektām un konfesijām. Labi zinu kas ir kas. Pieminētie Jehovas Liecinieki vispār ir krimināls un būtu jāaizliedz, bet Latvijas 4.maija režīmam šīs sektas ir izdevīgas, jo kalpo tam pakārtoti. Veicu milzu pētniecisko darbu par reliģiju un arī Katoļiem ir lieli trūkumi un Ortodoksāļiem, bet šīs sektas visas kā viens ir iedzīvošanās objekts noteiktai laužu grupai. Pie tam adventisti vampirē enerģiju un rada ģimeņu izārdīšanu nozombējot bērnus. Diemžēl vieni no lielākajiem bandītiem, kas slēpjas aiz sludināšanas par Dieva mīlestību, bet viņu vārdi nsapas ar darbiem. Drīz vispār katram būs mājās savs altāris, kur lūgsies un Baznīcā neies. Pastudējat Bībeli un sapratīsiet, bet latviski nav pieejam. Būtu labi ja iemācītos grieķu valodu un tajā studētu Bībeli. Antikrists jau ir šeit, bet tas ir labi vai slikti nezinu. Arī Kristietība nav tikai mīlestība un tā tālāk. Nemaz tik miermīlīga nav. Ja salīdzina ar Korānu, tad tas ir daudz miermīlīgāks, protams nevajag jaukt ar radikālajiem islāmistiem, kas savukārt ar ir sagrozījuši Korānu pa savam. Faktiski Bībele nāk no ebreju talmudiem, kas satur toras un tur nu ir visai iespaīdīga nežēlība un ebreju cildināšana pār citām tautām. lūk tas ar ir Bībeles izejas avots. Un Pirms ebrejiem ideju par vienu vienīgu Dievu radīja Ašēri, kurus tad ar vairāk pastudējat ja gribat izprast Kristīgo reliģiju. Vienīgais Kristiešiem Dievs ir trejāds, bet Jūdaistiem tas ir viens vienīgais patiesais Dievs. Tā ka pati Kristietība varbūt ir ar maldu ceļš. Galu galā Valsts ir atdalīta no Baznīcas un reliģija katra paša ziņā līdz tam ja to neizmanto cilvēku pakļaušanai un materiālai izmantošanai, kas diemžēl ir visās konfesijās un sektās visizteiktāk.

A andris 20.11.2009

Adventisti neiet uz veikalu sestdienaa (sabatā) Jo tas tad būtu 4 bau''sla parkapums. Adventisti dažkart zaude darbu savas reliģiskas par liecibas dēļ, ka sabata neiet uz darbu..
Pats edu gaļu, needu vienigi cukgaļu

Adventisti ir tie, kuru macibas balstas uz Bibeli un ja gada skadi radikaļi, tad tadi ir visur un ari starp 30-40 miljoniem adventistu gan jau tadus atradisiet visa pasaulee..
ar Cieņu Andris!

T Teodosijs 22.10.2017

Adventisti jau ar neēd tikai cūkas gaļu un Jūdaisti un musulmaņi, bet pārējo mierīgi ēd. Jūdaisti pat taisa košēr gaļu, kas ir sevišķi nežēlīgi. Pat iem baušļiem ir lielas atšķirības gan katoļiem, gan pareizticīgajiem, gan Jūdaistiem, bet vadlīnijās kaut kur vienādi tikai kārtas numerācijas manās.

K katole 20.04.2010

Svētceļniece Marija Ermandsone .
Lai top slavēts Jēzus Kristus!

Esmu nenogurdinoša katoļu svētceļniece pa Latvijas svētvietām un ne tikai.
Ir izveidota īpaša domubiegru grupa Draugiem.lv tieši svētceļniekiem, stopetajiem. Grupa saucās - Svētceļojumi.
Nāc, droši, pievienojies, nekautrējies grupai - SVETCELOJUMI

Būsi laipni gaidīts.
Nekad nenožēlosi par savu izvēli.

Pievienojies tūlīt:

Ar cieņu Marija Ermandsone- svētceļniece.

Lai Dieva žēlastība jūs visus apgaismo no dienas dienā!

T Teodosijs 22.10.2017

Labprāt pievienotos Katoļiem, bet nevaru parastu vienkāršu cilvēku pieņemt par Dieva vietnieku Zemes virsū un tāpat visas tās intrigas un nežēlīgās slepjkavības Vatikānā un ārpus vatikāna , ko paveicis "Svētais krēsls" nevaru pieņemt, bet visā visumā laba ticība tikai bez Vatikāna.

M Māris 24.04.2010

J. PETERSON, Ja Tu esi 100% parliecināts, tad ej uz tiesu, dod konkrētus faktus, kuras draudzes locekle mērdē badā bērnus un ievelk tīklos.
Vai pasaki to attiecīgās draudzes mācītājam, lai tādus adventistus, kas dara kaunu, izslēdz no draudzes.
Apmelot ir viegli, bet attaisnoties, ka neesi ēzelis, ir bezjēdzīgi.
Nepazīstu nevienu adventistu, kurš mērdē vai manipulēt ar cilvēku.
Gluži otrādi, lielais vairums adventistu ir pozitīvi cilvēki, kas neuzplijas ar savu ticību.

T Teodosijs 22.10.2017

Vai vai Māri. Beidz taisnoties un nelīdzēs policija nedos no augšas mafija rīkojumu. Drīzāk tiks veiktas represijas pret sūdzības autoru. Neies tak sodīt čekistu un komunistu valdības atbalstītājus. Tāka turpini vien savu pulciņa darbību komjaunatnes papistu garā.;

M Māris 24.04.2010

Adventisti ir tradicionāla konfesija, nav sekta, pasaulē ir pazīstama vairāk kā 200 gadus. Stingri ievēro bībelē dotos norādījumus, galvenā atšķirība: atpūšas sestdienā nevis svētdienā, ar nepiecītību gaida, kad Jēzus atgriezīsies uz šo pasauli otro reizi, lai izbeigtu ciešanas. Vispār adventisti ir forši cilvēki. Vari pats atnākt un pārbaudīt ;)
Piem. http://www.Centradraudze.lv
Kas ir un kam tic adventisti:

Latvijā par tradicionālām konfesijām tiek uzskatītas astoņas, kas nosauktas 1937.g. Civillikuma 51.pantā t.i. luterāņi, Romas katoļi, pareizticīgie (ortodoksi), vecticībnieki, baptisti, judaisti, adventisti un metodisti.

T Teodosijs 22.10.2017

Nu re masonu emblēmiskais zīmols, bet kur ir krusta zīme, kas pamatu pamats Kristiešiem utt. nerunājot par absurdo sestdienas muļķību, kas ir drīzāk ebreju mācība, bet ne Kristietība. Sinagogas paveids vēl varētu būt ar visu savu antihigiēnisko kāju mazgāšanu nu galīga perversija. Un kā pats izrādies īstais vilks aitas ādā kā papistu sludinātājs. Kā Kristiešu konfesiju būs jāslēdz, jo došu uz administratīvo tiesu un reliģisko lietu komisiju par šo lietu.

T tt 04.09.2010

Šādas sektas izmanto tikai garīgi slimos cilvēkus vai tādus, kuri nav īpaši veseli vai viegli iespaidojami un kuri atrodās smagā psiholoģiskā stāvoklī. Labāk padzeriet kādas zāles vai aizejiet pie laba ārsta, kurš protams no jums naudu arī nokāsīs, bet ne tik daudz kā šādas sektas. Uzmanieties.

T Teodosijs 22.10.2017

Diemžēl tādi Māri sludina par saviem darbiem neatbildot, jo ieņem augstu posteni policijā. Cilvēks atnāca , lai piedalītos viņu komjauniešu saietā, bet reče nu - neielaida viņu tak, jo neesot tā saģērbies, lai varētu ieiet pie viņiem, kur tad nu tā viņu Dieva žēlsirdība un mīlestība. Es , jums saku ka tie ir visīstākie antikristi. Būtu devuši tam nabagam drēbes un palīdzējuši, bet nē tur laipni lūgti biezi, kurus var slaukt. Nabagi tiem papistiem ir vienaldzīgi tādiem iet ar līkumu velna sātanisti.

I Ivars 11.12.2010

Vienkārši šausmas! Kad es šo izlasīju, ai, tu jau nemaz nesaproti ko tu dari! Pirmkārt gribu pateikt tā - Septītās dienas Adventisti ir atzīta ticība Latvijā, tas nozīmē ka tā nav nekāda sekta jebkurā gadījumā. Otrkārt to ko tu tur samurgoji ir 100% meli, Adventistiem nekas tāds nenotiek, un kā zināms, Adventistu mācītāji nav nekādi bagātnieķi kuri dzīvo skaistās pilīs, atšķirība no citu konfesiju mācītājiem/priesteriem! Treškārt tas piemērs kuru tu nosauci, bet par tādu es nēesmu dzirdējis(pat pat līdzīgu), bet nu ja tas ir iespējams, tā kundze, ganjau ka nebīja īsta Adventiste, tikaj tā saucamā fanātiķe, un ja godīģi man liekas ka tu par to pats esi izdomājis (atvainojos ja tas tā nav). Iesaku vairs tādas muļķības nerakstīt. Veiksmi dzīvē, un izvēlies pareizo ticības ceļu pa kuru iet.

T Teodosijs 22.10.2017

Antikristi sarosās. 7.dienas īstākie komjauniešu velni.

G Gunārs 01.01.2011

Godājamais J. Pēterson, vai Tu atbildi par saviem vārdiem.
Ja Tu to pateiktu musulmanim, apzinies sekas, esi prātīgs ar izteicieniem.
Tur Tev atprasītu pilnu cenu par katru vārdu. Cerams, ka cenu Tu saproti,
ja neesi pilnīgs idiots. Tikai tad ja Tu būtu idiot, Tev būtu iespejamas atlaides.

T Teodosijs 22.10.2017

Nejauc radikāļus ar īstajiem musulmaņiem. Musulmaņi nemaz tādi nav, bet Jūdaisti no kuriem nāk Kristieši gan ir tendēti uz vardarbību. Labāk pats atbildi par saviem vārdiem un draudiem. Var dabūt atpakaļ savus lāstus.

G gunis 22.01.2011

Labdien!!
Manuprāt, tavs piemērs par to sievieti ir viens gadījums no 1000000, bet tai pašā laikā TU esi viens gadījums no 1000000!
Tai vietā, lai izgudrotu un rakstītu tādas "gudrības", labāk noskaidro faktus, piemeram kaut vai taja pašā internetā!!!
Paldies par uzmanību!! :)

J jana 24.01.2011

taisnība! Es uzskatu, ka tā nav ticība... mani arī tur centās ievilināt, tomēr eamu ticīgs cilvēks- savai konfesijai. Zinu cilvēkus no tā sauktajiem adventistiem, kas tai "baznīcai" atdevuši ar smadzeņu skalošanas palīdzību visu.

Tiešām, mīļie, paliksim pie sabiedrībā pieņemtajām ticībām. Visas jaunās- sektas. :)

J jana 24.01.2011

Pasaulē ir tik daudz ticību (junu), jo ir tik daudz nelaimīgu cilvēku. /Osho/

Kļūsim paši sevī leimīgāki, un mums nevajadzēs nekādus 7.dienas adventistus u.c. smadzeņu skalotājus.

S sera 02.04.2011

Es biju paklasusīties to adventistu mācītāju. Saskatīju viņā kautko sliktu. Kautko runāja par pašnāvību, ja es pie viņiem neiestāšos. Vairāk tur nerādījos-uzmanīgi-viņi ir ļoti slikti. Parasti uzķeras tie, kuriem ir problēmas ar nerviem. Es tādiem cilvēciņiem noteikti griezties pie psihiatra un obligāti izstāties no šīs sektas, jo sekas ir neprognozējamas. Ja sādiem cilvēkiem ir radinieki, lai tie attur no sektas(tas ir grūti)jo izskalotas smadzenes. Noteikti jālieto zāles un tūlīt pie ārsta. Lai Jums viss izdodas.

A alise 10.05.2011

mums skolā šodien skolotāja teica, ka tās baznīcas, kuras prasa 10-to tiesu ir sektas, jo tā nauda nonāk cilvēkiem kabatās, bet tās baznīcas kuras neprasa tās ir pareizās baznīcas, jo dievam jau nevajag mūsu naudu, bet ja var tad noziedo cik var, ja nevar tad neziedo.Mana draudzene ir septītā adventiste un viņas vecāki neļauj viņai ēst gaļu un viņai ir ieskaidroti visādi dīvaini uzskati. Viņas ģimene ir diezgan nabadzīga un viņiem vēl jāmaksā tā 10-tā tiesa un tagad bērni nāk uz skolu ar caurām biksēm nodilušām jakām, ja nebītu jāmaksā tā 10-tā tiesa viņi varētu iegādāties jaunas drēbies.
Man ir jautājums vai septītie adventisti nedrīkst izpaust neko par baznīcu un par ko viņi tur runā? Jo tad kad es savai draudzenei kaut ko jautāju par to baznīcu viņa man atbild, ka viņa nedrīkst neko teikt.