www.sudzibas.lv 4pc.lv Naudas izkrāpšana

4pc.lv - Naudas izkrāpšana

27.06.2017. šajā brīnumveikalā pasūtījām un apmaksājām preci. Bija norāde,ka prece IR NOLIKTAVĀ un piegāde tiks īstenota 10 dienu laikā. Šodien ir 14.08.2017. Neesam saņēmuši ne preci, ne atgriezto naudu. Tika solīts 3-10 dienu laikā pārskaitīt atpakaļ. Laikam ar pasta balodi. Šodien ir pagājušas 12 dienas. Naudas nav. Pacietības arī vairs nav. Uzskatām, ka šis interneta veikals nodarbojas ar krāpnieciskām darbībām. Jautājums tikai, kuram pietiek nervu un laika, lai ar to cīnītos, bet kuri atmet ar roku un savu naudu zaudē. Ļoti daudzas sūdzības ir atrodamas par šo veikalu. Portālā salidzini.lv veikals novērtēts ar 1* no 5*. Diemžēl ar šo anti reputāciju iepazināmies tikai tad, kad jau bijām sapratuši, ka ir/būs problēmas.
Sargiet sevi no krāpniekiem.

Ar cieņu, Linda

K KR 15.08.2017

Nekad nav bijusi saprašana par to, kāpēc lietot kaut ko nepārbaudītu, nezināmu neizlasot sākumā atsauksmes.

Ventilators 15.08.2017

Zem SIA VIVA TRADE ir rigashop; moblive un 4pc veikals. Ja nevari atrast viņu fiziski norādītajā faktiskā adresē, vari mēģināt vecajā faktiskajā adresē Maskavas ielā 261.

S sandramarija 24.08.2017

Rakstiet sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā un sniedziet prasību tiesā. Es tā izdarīju!

J Jānis Lūsis 25.10.2017

Un kādi panākumi?