www.sudzibas.lv 4mebeles.lv Neuzķerties. Negodīgi!

4mebeles.lv - Neuzķerties. Negodīgi!

Noskatīju šajā i-veikalā dīvānu Sofa Wave. Attēlos bija 6! Dīvāni dažādās krāsās. Izvēlējos tumši pelēko ar gaišiem. Spilveniem (pieteicu, jo bildē blakus ir gaišii pelēks dīvāns ar tumšiem. Spilveniem) . Gaidīju 8 ned. , protams atveda ilgāk par solīto.21.04.2020. Atveda. Melnu, turklāt vēl ļoti sliktas kvalitātes. Dīvāns saskrūvēts ar betonam domātām skrūvēm un visas skavas ir redzamas. Ļoti nebaudāms. Uz manu prasību samainīt pret manis sūtīto, bet labā kvalitātē vai atsakos no preces, sākās 3! Nedēļu gara epopeja. Sūtiet uz epastu pieteikumu [slēpt]@inbox.lv, bet šis epasts nedarbojās. Katru dienu zvanot un interesējoties, baro, karīt, rīt... Viss darbosies. Pagāja nedēļa, zvanu, vīrietis (ļoti nepatīkams) atbild, ka uz šo epastu nav jāsūta. Jāsūta esot uz [slēpt]@gmail.com. Aizsūtu. Paiet 13 dienas. Rakstu, ka rīt paiet 14 dienas kopš esmu iesniegusi savu prasību, bet, ak, dievs,. Arī uz šo epastu vairs nevar nosūtīt ziņu. Beidzot sazvanu 4 mebeles un tad sāk man čakarēt smadzenes, ka es tādu esmu pasūtīJusi. Vārdu sakot nevarot atteikties un mainīt nepiedāvā. Par naudas atmaksu vispār vairs neiet runa. Viss vēl nav beidzies. Neiegrābieties uz šo negodīgo un nekvalificēto iestāde! 👎👎👎