4finance - SMS credit

2009 g.paniemu kreditu 100ls SMS credita.neizmaksaju.Tagad atnaca vestule no 4finance ka jaatmaksa 379.60.kur man griezties vai es varu sms credita apmaksat to summu kadu paniemu un plus 20 ls vai jaatmaksa visi 379 ls??

K

T TuudaluCuuka 03.11.2013

A ko ta tu paniemi un neizmaksaaji, koe? Man domaat, ka esi biku aita, koe?

A afanasijs88 03.11.2013

Bus jamakse visi četru simtu latu, un vel komizijas maksi, kopa noteikti ap 500ls. Jo ilgak nemaksasi, jo lielaka bus suma

adiabo 04.11.2013

Vari šiem krāpniekiem neko nemaksāt, lai noziedznieki tevi sūdz tiesā, tas letāk tev pašam sanāks. Ja viņi justu ka ir spējīgi atgriezt šādu summu, viņi sen jau to būtu darījuši visu iespejamo, bet krāpnieku kantoris labi zen ka tiea neapmierinās šo prasību, vēl nav fakts ka kredīts tev nav izsniegts ar pārkāpumiem, un tu nēsi kļuvis par augļotāju upuri. Tas kāda summa un no cik tev izauga skaidrli liecina par to ka krāpnieki vēlās iedzīvoties uz tevis. Nesen jau no PTAC dabūja sodu. Pameklē biedrību "Baltais Bruņinieks" viņi kā reiz nodarbojas ar kredītņēmēju aizstāvību