46.b/d

Šogad sanāk, ka bērnu b/d rindā var pārreģistrēt 7 dienas gadā (no kurām 3 dienas otrajā daļā un 4 - no rītiem). Tu, strādājoša māte, paņem brīvdienu, lai šo pilsoņapienākumu izpildītu, lai tavs bērns tiktu "valsts maizē", ņem kājas pār pleciem un cilpo un pārreģistrāciju. Tu piezvani pie durvīm, kurām ir kods, lai kurš katrs netiktu iekš, durvis atver dussmīga paskata kundzīte un paziņo, ka visas vietas aizņemtas. Tad tu centies ieskaidrot, ka nevajag PIEREĢISTRĒTIES, bet gan PĀRREĢISTRĒTIES. Tev liek gaidīt. paiet laiciņš un durvīs jau parādās vita kundzīte, kura laipnā balsī paziņo, ka vadītājai šodien dz.d. un lūdz atnākt citu dienu. Kuru? Atkal darba devājam jāprasa brīvdiena? Forša attieksme un forši likumi mūsu valstī!

E

B buu 28.04.2009

mjaa- tagad ir probleemas!
man savulaik galiigi labi iznaaca- gaaju pastaigaajoties ar deelinju garaam shim beernudaarzam un nemaz nezinaaju- vai tas latvieshu vai krievu- iegaaju un rezultaataa- naakoshaa dienaa vareeju vest uz daarzinju :D