www.sudzibas.lv 41. bērnu dārzs Briesmīga vadītāja

41. bērnu dārzs - Briesmīga vadītāja

Nu nevaru vairs klusēt... Ieliku bērnu bērnu dārzā šogad - 41.bērnu dārzs. Nepatika rajons, bet izvēles nebija. Sākumā likās ka viss labi, auklītes mīļas, personāls jauks, bet tad ar laiku sāku klausīties kas notiek, nu šausmas bērnu dārza vadītāja briesmīgs cilvēks!!! auklītes noskumušas un runas kas par viņu iet apkārt nu briesmas - riktīga despote un trakā. Aiz durvīm esmu dzirdējusi tādus bļaustīšanos - turklāt spriežot pēc dzirdētā - tikai vadītājas nelīdzsvarotu nervu dēļ. Vai tiešām šajos drūmajos laikos nevar piemeklēt citu vadītāju? Bērnudārzs arī noplucis - cik nu bērniņi savām rokām sataisījuši tas arī ir... Vai var man kāds ieteikt kādu citu bērnu dārzu, jo bail ka šāda attieksme uz manu mazo neatspēlējas... kā nekā mani pašu bērnībā audzinātāja tā pagrūda, ka pēc tam smadzeņu satricinājumu ārstēju - un tikai tādēļ, ka kā mazs bērns interesējos, par ko auklītes runā.

Izglītības ministrijai nu patiešām liels fui, ka darbiniekus nekontrolē...

B

J jokupe 29.12.2009

I Igors 29.12.2009

Jā ! Smadzeņtrīces sekas tev vēl tagad jūtamas ...

G Gita 30.12.2009

Jā, zinu vēl kādu pārīti tādu trako, kas dažādos b/d gaisu maitā - šis nav vienīgais b/d tāds... Diemžēl...
Tiešām nesaprotami, kur skatās attiecīgās atbildīgās institūcijas un kā sirdsapziņa atļauj klusēt pašiem darbiniekiem par tādām lietām???

A Agnese 02.01.2010

Izglitibas ministrija kontrole tikai to, ko viniem patiek kontrolet!

ī īrisa 14.02.2010

nepiekritīšu gan rakstītajam. Zinu šo b/d un vadītāju. salīdzinot ar citām b/d vadītājām, šīs iestādes vadītāja ir godīga, atklāta un arī prasīga pret saviem darbiniekiem. tas, ka b/d izskatās noplucis, ir tāpēc, ka vadītāja neprasa, lai vecāki remontē telpas, lai nes rotaļlietas utml, kā tas notiek citos b/d. un pašvaldības finansējums ir tik niecīgs, ka visu uzreiz izremontēt nevar.

T TaisnībasSargs 16.02.2010

īrisa

Zināt Audzinātāju vai citu bērnu dārza darbinieku ir viens, bet otrs ir tas ko tu pa īstam dzirdi pa kluso kas tur notiek!
Tu tak neiesi sist, lamāt vai kā citādi slikti izturēties pret bērnu ja to redz bērna vecāki vai citi bērnu dārza darbinieki!!!?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proti ir viens risinājums pieprasīt no Izglītības Ministrijas, lai ievieš Web kameras ar skaņu (mikrofoniem) vissos BērnuDārzu grupiņu un gaiteņu tlpās, lai vecāki un Izglītības Ministrija ievadot attiecīgo paroli varētu redzēt un dzirdēt, kas notiek bērnudārzā un kāda ir attieksme pret bērnu vecāku prombūtnes laikā.

D darba devējs 19.04.2010

Esmu tur strādājusi, vadītājai tiešām ir nelīdzsvarota nervu sistēma. Bļauj uz darbiniekiem, visus uzskata par idiotiem, vienīgi viņa ir tā gudrā! Pašai ir problēmas sastrādāties ar saviem padotajiem. Vai tiešām vecāki nākot uz dārziņu nedzird kā vadītāja ķērc un vai tiešām bērniem tas ir jāredz un jādzird? Kāpēc vecāki nesūdzas RDIJSD par to, ka ilgstoši bērnudārzā nav metodiķa un medmāsas, tas taču tieši ietekmē jūsu bērnu attīstību un veselību?

I Ilona 16.09.2010

:) Spriežot pēc iepiekšējā komentāra, varu tikai ar atvieglojumu nopūsties-cik labi, ka Jūs-cienītā, vairs nestrādājat pirmsskolas izgltības iestādē. Jo ar tādu vārdu krājumu neko daudz Jūs bērniem nevarētu sniegt. Un viegli ir šeit komentēt, rakstīt, it sevišķi, ja nav jāsaka acīs.:)
Abi mani bērni šo izglītības iestādi ir absolvējuši, un b/d atceras ar prieku un siltumu, tāpēc atvainojiet, bet es nepiekrītu nevienam negatīvi izteiktam komentāram ne par darbiniekiem, ne pasniedzējiem, ne vadītāju! Lai Jums ražīgs mācību gads!!!

S Skolotaja 17.09.2010

Pilnigi nepiekritu shai sudzibai. PAti shajaa iestaadee straadaaju un redzu kas notiek. Neviens ne uz vienu nekliedz. Visi dara savu darbu, kas tiek arii izdariits loti labi. VAditaja ir saprotosha, vienmeer ar vinju var aprunaaties, izrunaties, sarunat. Ir viegli nosodiit citu, nemaz nezinot kaada ir ikdiena pirmsskolaa. Vien var apbrinot vaditajas izturibu, jo tiesham vaditaajai ir liela atbildiba. Cits cita aciii skabargu redz, bet pats savaa balki neredz...

M Mamma 06.10.2010

Bērnudārzos parasti par šādām darbībām klusē, gan darbinieki, gan mammas. Diemžēl, ir saglabājusies padomju laiku nostāja, īpaši tur, kur ir vecās vadītājas. Ņemiet ārā bērniņu, meklējiet citu risinājumu.

S sss 26.09.2011

stavoklis saja iestade tik tiesam ir saspringts, tam es piekritu pati stradaju un jutu so spiedienu uz sevis, jadzivo pec vienas gaumes nedrikst but raksti rokraksta bet datorsalikuma.Pati ari esmu dzirdejusi vaditajas "paaugstinato" toni, ja to vispar ta var nosaukt. Ai, ko vispar runat, ja jau pavars strada tads kurs lieto tabletites un var neierasties darba, vinam nekas nav, jo redziet vins ir vaditajas milulis. Neko te laikam nevares darit, jo vaditajai ir loti speciga aizmugure Rigas Dome.Taka domajiet pasi, vienigi vaaru piebilst to, k skolotajiem jadzivo 20 gs. Laika kaut kur ta ap 70, 80 gadiem, kad vel eksisteja konspekti un visa vide tiek radita maksliga, nevis dabiska, kas butu domata berniem tuvak.

I ina123 27.02.2012

Runājot, par Ludmilu, brīnos, ka tādu vispār pieņēma darbā, kurās darba vietās viņa ir strādājusi tik taisījusi
intrigas.

S Sabīne.kruminja 02.01.2017

Labdien kāda attieksme 41 B/D ir tagad 2017 gada ? Vai kaut kas ir mainies ?
Uz labāko pušu . Lūdzu palīdziet meitenes .

4 41 PII 03.03.2017

ничего не изменилось! стало только хуже!

A Agita Tālberga 24.08.2017

Labdien, dāmas mani arī interesē šofienas situācija šajā iestādē. Biju u atvērto durvju dienu, satikos ar vadītāju nu teikšu ka patīkamu iespaidu viņa neatstāja, lai jau smaidīja. Mani izbrīnīja teksts ko viņa teica citēju "Agrāk šis bija krievu dārziņš, tad man patika labāk" jautāju kālab , atbilde "nu latviešu vecāki tādi ..." Nu piedodiet vai tā ir normāla attieksme?

L Lola la 09.09.2017

Cik atceros, šajā dārziņā, atvērto durvju diena bija aprīlī. Mēs arībijām, jo piereğistrēju bērniņu uz šo dārziņu. Vadītāja zināma, iestāde pazīstama, jo šo dārziņu beidza mans vecākais bērns, kurš jau ir skolnieks. No savas puses varu teikt tikai to labāko. Vadītāja, jā tiešām smaidīga un nesaprotu, kas tur peļams, atsaucīga laipna un ļoti mīl bērnus un dara visu, lai bērni justos labi. Katrs jau saskata to ko vēlas saskatīt. Un teikšu vienu, mēs te varam rakstīt, nerakstīt, bet noteicošie ir mūsu bērni, un noteikti pateiks kā viņi jūtas. Mans vecākais bērns, ne vienreiz vien ar ilgām atceras bērnu dārzu. Kad aprīlī bijām un arī citi vecāki tika iepazīstināti ar iestādi gājām arī uz laukumiņiem. Ar kādu prieku un sajūsmu bērni skrēja pretī vadītājai ar sajūsmas kliedzieniem (vadītāj) visi viņai apkārt , apmīļo, pieglaužas, grib runāties un stāstīt. Atvainojiet , bērnus nepiemānīsi tas bija abpusēji un no sirds. Cik vienkārši, uzrakstam, nomelnojam un ar tīru sitdsapziņu dzīvojam tālāk. Arī pēdējais komentārs nu par neko. Vienkārši sāksim mācīties cienīt cilvēkus, kuri ikdienu rūpējas par mūsu bērniem.
Ar cieņu divu bērnu māmiņa.

K klavaS 15.10.2017

Tas viss ir tikai ārišķība. Izrādīšanās. Redziet kā bērni mani mīl! .ŠĪ ķeršanās ap kaklu jau no mazām grupām īpaši tiek kultivēta un vecākajās grupās bērni paši skrien. Tas nav normāli, ka vadītājai ienākot nodarbības laikā, bērni lec augšā un skrien pie viņas. Ķeras brunčos un ap kaklu. Vadītājai ir jāsasveicinās un jāpajautā, ko jūs darāt, kas jums patīk utt..,nevis jādemonstrē t.s. bērnu mīlestība. Vecāki to nesaprot. Darbinieki zin, kas notiek šajā dārziņa. Tur nav iespējams normāli strādāt. Vienas vienīgas intrigas, klačas, kliegšana uz darbiniekiem, ...varētu grāmatu sarakstīt. Ne velti ir tik daudz sūdzību šeit jau daudzu gadu garumā. Ir iemesls, ticiet man! Cerams, ka ar vadītājas aiziešanu pensijā situācija mainīsies un ieguvēji būs visi, gan bērni, gan darbinieki.

V Vita WallTez 13.08.2018

Rīgas 41. pirmsskolas izglītības iestāde kādas uz doto brīdi atsauksmes?

B Baiba230474 20.05.2019

Visi mani trīs bērni absolvējuši šo dārziņu, nevienu sliktu vārdu par vadītāju nevaru pateikt, vienmēr pretīmnākošs kolektīvs, jauka, pozitīva vadītāja, bērni viņu ļoti mīl un tas ir pats galvenais!

Saivii 20.05.2019

Suudziiba tak 10 gadus veca. Vadiitaaja buus nomainiijusies...

D Danucitis 22.05.2019

Neko sliktu nevaru teikt ne par kolektīvu ne vadītāju, bet ēdināšana gan ir paslikta. Man ir bērniņš ar alerģijām un viņš reti kad dabū ēst to kas viņa ēdienkartē rakstīts, ja ēdienkartē rakstīta desmaize,tad viņš saņem pliku maizi. Ja rakstīts sojas jogurts tad atkal dod pliku maizi.

K kristinekr 03.07.2020

Pastrādājiet jūs 30 gadus bērnudārzā, un uzņematies tādu atbildību dienu dienā, vēl viņas vecumā. Diemžēl Latvijā ir tāda valdība, ka pat pedagogiem ar augstāko izglītību pensijas ir nekādas, un izdzīvot ir nereāli. Es šo vadītāju pazīstu personīgi, viņa ir ļoti emocionāls un iejūtīgs cilvēks, cik esmu redzējusi vienmēr nāk pretī kolektīvam un palīdz, ko brūkat virsū. Viņa ir viena, bet jūs visi, neapmierinātie vecāki, darbinieki, u.t.t. tūkstots! Es strādāju pati izglītības jomā, un zinu, cik šis darbs ir grūts.
Visvieglāk ir anonīmi uzrakstīt sūdzību, lai sagandētu otram reputāciju. Visi ir tik gudri otrpus ekrāna...vēmiens nāk.
Tikai labākās atsauksmes un rekomendācijas par šo vadītāju.

L LieneLieneLiene 05.08.2020

BENITAS KUNDZE, VAI TAS IR JŪSU RAKSTĪTAIS?

R Rudiiite 23.09.2022

Heij mīlīši! Ir labas ziņas! Bēndārzam jauna vadītāja! Vārdu gan nezinu, bet tāda blonda. Dikti jau šiverējas, vienmēr uz vietas, vienmēr sasniedzama. Jācer kad jaunā ies savu ceļu nevis vecajās pēdās un mūsu dārziņš beidzot uzplauks.