www.sudzibas.lv 32. augusts Slikts serviss

32. Augusts - Slikts serviss

Gadiem ilgi esam gājusi uz šo restorānu, jo dzīvojam Marupe, un regulāri spelejam tenisu blakus esošajam restorānam. Vakar nolēmām ērti netālu no majas nosviniet ar musu 3 bērniem 1. Septembri, laicīgi veicam rezervāciju, jo esam jau pieradusi, ka 1. Septembris ir pieprasits svinību datums visos restorānos. Ieradāmies laika, bet tas, kas vakar 32. Augusta notikas ar apkalpošanu un attieksmi no viesmīļu puses bija ārprāts, rezervācijas tika putrotas - no sakuma mums saka ka nav vispār rezervēts, beigas izrādās tomēr ir, tad loti vīzdegunīga toni oficianti attrauc, ka viņi ari nevarot visu zināt un paspēt (kuram tad būtu jāzin par veiktajam rezervācijam?) , iekārtojamies terase pie galdiņa, 20 min mums vispār neviens nepienāk klāt un pat nepiedeva pasūtīt dzērienus, kad mūsu 3gadnieks sak kliegt un celt paniku, tad atkal 1 no super vīzdegunīgajiem tipiem, kurs iedomājies, ka ir pasaules klases restorāna apkalpotajs, atnesa edienakrtes. Pasūtījumu pieņema vel pēc 20 min, dzērienus atnesa vel pēc 20, ēdiens pēc stundas, bērni nobesijusies, mes paši ari, rēķins 160 eur, serviss mega slikts, ēdiens visai nebaudāms vakar bija (kaut citreiz tiešam varam uzteikt pavarus par ēdiena kvalitāti!) , godīgi sakot bijam tik nepatikāmi šokēti, ka saprotam - kadu laiku so vietu vairs neapmeklēsim. Turklāt vistrakākais šajā visa ir tas, ka īpašnieks ar kundzi sēdēja turpat blakus un diezgan zobgalīgi un nicināsi novēroja esošo bardaku, sarunu formu ar klientiem un šo viesmīļu pašapmierinātību. Labs restorāns ir uz klientu versts serviss, nevis tiks minašanas pašiem par sevi. Ceram, ka tas bija 1. Septembra bardaks, jo gribas nopelnit vairāk un apkalpot tik, cik reāli nevar pacelt, bet kaunu tas tiešam 32. Augustam vakar nodarīja.

Varbūt tomēr būtu vērts piedomāt arī pie rakstības stila, jūsu sūdzību taču lasa? Ja jau pati rakstāt tik pavirši, tad kāpēc no citiem gaidāt perfektu attieksmi? Ja jūsu 3gadnieks restorānā sāka kliegt un celt paniku, priecājieties, ka jūs vispār no turienes nepatrieca. Un "soketi", tiešām ir jūsu atbilstošākais raksturojums.