www.sudzibas.lv 316.lv Problēmas ar garantiju

www.316.lv - Problēmas ar garantiju

Jūnijā interneta veikalā 316.lv tika iegādāts Iphone 4. Tad pat jūnijā tas bija nokritis, un ieplaisāja stikliņš. Septembra beigās Iphone nakts laikā bija izslēdzies, un vairs nevarēja ieslēgt. Telefons tika aiznests uz 316.lv garantijas remontam. Garantija tika atteikta ar ieganstu, ka telefonam esot mehāniski bojājumi (vai mašīnai arī motors nestrādā, ja durvis tiek saskrāpētas??), resp. plaisa stikliņā. Mēģināju sazināties ar firmas vadītāju, lai vienotos. Viņš bija arī persona, kas bija parakstījusi servisa atzinumu. Kad viņam telefoniski pateicu, ka zvanu sakarā ar 316.lv darbību, viņš nometa klausuli. Mēģināju zvanīt vēl - meta nost.
Kā Jūs ieteiktu rīkoties? Būtu stulbi pakāst gandrīz 500Ls firmas slinkuma pēc.

P

H Haralds 10.10.2011

Ja Masiina nokriit zemee no viadukta, tad iespeejams motors tai vairs nedarbosies.Uzskatu, ka garantijas remonts atteikts pamatoti.Es
piemeeram meeginaatu sarunaat remontu pa leeto ar meistariem.

P Param 10.10.2011

Ja mašīna nokrīt no augsta viadukta, tā būs "lupatās". Telefons ir pilnīgi vesels, tikai ar mazu plaisiņu. Turklāt plaisiņa stiklā (un ne dziļāk) ir radusies sen pirms tam, kad telefons pārstāja darboties.
Piebildīšu, ka ir man viens paziņa, kuram nez kā savu Phone 3G ir sanācis mest zeē daudzkārt, un stikliņš ir bijis mainīts un mainīts, un bijis stipri sasists. Piebildīšu, ka telefona darbībā traucējumi tā'dēl nav manīti.

A Atkarīgais 10.10.2011

Pareizi dara, ka atsaka garantiju.
Ne vienmēr defekti atklājas uz reiz pēc incidenta. Vajadzēja laicīgi padomāt par plaisu uz stikla, tā izbēgot no garantijas pazušanas :P

P Pjotrs 10.10.2011

Ja līkas rokas, tad jāpērk ķīniešu Aifonu 4.1 ar plastmasas ekrānu par 35 Ls.

M mja 10.10.2011

nu 4. iphoni ar slaveni ar to, ka nokritot pie zemes rodas loti daudz un dazadi defekti. tizleni nedaudz pie pirkuma piemaksa, lai apdrosinatu pret mehaniskiem bojajumiem.
viena pazistama chiksa pirmaja diena sasita. pat uz garantiju nenesa, jo saprot, ka nav verts. bet ir lohi, kam 500 ls izdot nav zhel, bet 14 ls par gada garantiju gan zhel.
tagad rekinies, ka telefonu esi nevis pa 500, bet gan pa 700 ls nopircis, jo spriezhot pec bojajumu rakstura, sertificets remonts letak neizmaksas.

Z Zane 11.10.2011

Ja jau ir servisa atzinums - garantijas atteikums, vajag rakstīt iesniegumu Patērētāju tiesību aizsardzības centram ar lūgumu uzlikt www.316.lv par pienākumu nodrošināt garantijas remonta veikšanu.

D dsgds 11.10.2011

Bezceris! Man ar tā bija un neremontēja pa garantiju neparko, pateica ka kritis un viss!

E elīna 13.10.2011

izskatās ka šī firma ir tik augstprētīga, ka var neatbildet uz manis veikto pasūtījumu... vēlējos iegādāties mobilo telefonu, bet klusums no viņiem, laikam jau daudz klientu, ka manu necilo pasūtījumu ignorē... nožēlojama firmele

R r.ed 18.10.2011

Vajag nest uzreiz uz apple servisu - bccs. tur pretimnākoši cilvēki, gan jau spēs kā palīdzēt.

M missL 17.01.2012

Hmm… baigi forši un smieklīgi bija lasīt Jūsu sudzību. Viss viņi pareizi izdāra. Ja Jūms tika telefons nokritis uz zemi un ieplaisāja stikliņš. PROTAMS Jūms bus mehāniski bojājums :D Un viņiem ir absoluta taisnība. Un kas tas ir servisa atzinums? Akts? Viņu rakstā firma, jo Jūs nopirkat veikala – no firmas. Un arī viņi nes atbildību par garantiju. Bet, sakara ar to, ka darbinieks ar Jums ta runaja ir gan nepareizi. :((((