www.sudzibas.lv 2U.lv Naudas neatrgriešana

2u.lv - Naudas neatrgriešana

Sveicināti!
Gribētu brīdināt visus potenciālos pircējos, ka šis veikals neatgriež naudu Likumā noteiktajā termiņā.
Pirms 15 dienām iesniedzu atpakaļ iegādāto preci ar iesniegumu, lai atgrieztu naudu (atteikuma tiesību izmantošana), jo iegādāta prece man nederēja. Pārdevējs bija ļoti brīnies, it kā pirmo reizi dzirdētu, ka kāds gribētu izmantot atteikuma tiesības, bet iesniegumu un preci pieņēma. Viņš piebilda, ka tuvākajā laikā (noteikti mazāk par 15 dienām) ar mani sazināsies grāmatveži, lai atgrieztu naudu.
Protams, nekas nenotika - ne epastu, ne sms, ne zvanu es nesaņēmu. Diemžēl, PTAC man nevarēja palīdzēt un ieteica, lai es uzreiz rakstu iesniegumu policijā, ko es arī šodien darīšu, jo netaisos gaidīt ne vienu dienu ilgāk, nekā noteikts Likumā.

S strubele 09.02.2016

2u.lv

V VladIat 09.02.2016

nu tas ir psc kungi

S strubele 10.02.2016

up

A arr555 20.02.2016

man tiesi tada pati problema ar vinjiem, ka beidzas jusu stasts?

A Aiga Tomanoviča 02.03.2016

Man tāpat. Kā jums beidzies stāsts?