www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana, briesmīgs serviss, slikta komunikācija

2u.lv - Krāpšana, briesmīgs serviss, slikta komunikācija

Kā jau daudzi šeit raksta, sākumā sadarbība ar šo veikalu bija laba. Ne lieliska, jo no klientu konsultantu puses bija sajukums ar preci un tās piegādes laikiem, tomēr laba.
Pēc pāris mēnešiem sākās pirmās problēmas ar manis iegādāto telefonu - regulāri zuda zona, pārkarsa pēc īsa lietošanas laika. Atdevu telefonu servisā ideālā vizuālā stāvoklī. Pēc 2 nedēļām saņēmu zvanu no veikala, ka lai nosūtītu telefonu uz servisu, nepieciešams pievienot šī telefona lādētāju. Zvanīja pēc 2 NEDĒĻĀM, kad telefonam jau bija jābūt servisā!!!
Pie telefona nodošanas uz servisu man teica - maksimums 30 dienas un es saņemšu to atpakaļ. Pagāja 30 dienas, zvanīju - teica noskaidros un atzvanīs 15 min laikā. Neatzvanīja. Pagāja vel nedēļa; zvanīju atkal un saņēmu to pašu atbildi. Pagāja 45 dienas, 60 dienas - nekā.
Uz e-pastiem atbild vien tad, kad es viņiem nosūtu vismaz 5 e-pastus no savas puses! Uz telefona zvaniem vairāk neatbild, ja zvanu no sava numura.
Nu jau ir pagājuši 4 mēneši, kopš telefonu atdevu servisā un 2 mēneši kopš esmu saņēmusi atbildi, ka no servisa telefonu nesaņemšu, tāpēc viņi atmaksās man naudu.
Līdz šim man neesmu saņēmusi ne telefonu, ne naudu, ne arī kādu pieauguša cilvēka cienīgu atbildi vai atbildības uzņemšanos.

No sirds neiesaku pirkt no viņiem NEKO. Nesaņemsiet ne kvalitatīvu preci, ne iespējams pašu preci.

V v4 28.11.2016

Griezies policijā un patērētājos par krāpšanu. Viss. Līdzi ņem e-pasta izdrukas, telefona zvanu izdrukas, lapu no servisa, kad nodevi šo telefonu, jo vairāk informācijas, taustāmas būs tev, jo būs arī rezultāts. Piedraudi ar beztabu, tautas balsi, facebook antikampaņām, visu ko vien var. Nauda būs tajā pašā dienā.