www.sudzibas.lv 2U.lv Krāpšana

2u.lv - Krāpšana

Šī gada novembrī internetveikalā www.2u.lv pasūtīju vairākas preces, kuru piegādes termiņš bija līdz 3 nedēļām. Noteiktajā laikā par pasūtījuma izpildi nebija nekādu ziņu, uz zvaniem un epastu neviens nereağēja. Kad 23.12. pats atbraucot uz Latviju ierados veikalā Kalnciema 40, Rīgā, man apsolīja, ka pasūtījumu izpildīs līdz 28.12. Pa šo laiku ienāca prātā pameklēt informāciju internetā, kur izrādījās, ka šis veikals jau mēnešiem ilgi pieņem pasūtījumus, kurus nepiegādā un naudu neatgriež. Daudzi cilvēki bija vērsušies policijā. Uzstājīgi pieprasot, man izdevās atgūt daļu no naudas. Secinānums- maksāt preces saņemšanas brīdī un iepriekš rūpīgi pārliecināties par internetveikalu, izpētot atsauksmes. Uzņēmumam ir maksātnespēja. Šodien veikala durvis bija slēgtas. Internetveikals turpina darbību un pieņem pasūtīumus. Esiet uzmanīgi, informējiet draugus un paziņas. Neko nepērciet www.2u.lv

R ruu 30.12.2016

BALTIC ABLE TRADERS SIA UZŅĒMUMAM IR AKTUĀLS TIESISKĀS AIZSARDZĪBAS PROCESS
Rādīt summas EUR
Reģistra dati
Reģistrācijas numurs 40003774737
Nosaukums BALTIC ABLE TRADERS, SIA
Tiesiskā forma Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas datums 13.10.2005
Reģistrs Komercreģistrs
Pamatkapitāls EUR 128 510 pilnībā apmaksāts
SEPA kods LV54ZZZ40003774737
Pēdējo reģistrēto statūtu datums 12.05.2016
PVN LV40003774737 Uzņēmums ir reģistrēts PVN maksātāju reģistrā: 05.01.2006

P Pietiek 10.01.2017

Pret uzņēmumu ir arī ierosināta krimināllieta par krāpšanu un naudas piesavināšanos. Pievienojies, sūtot iesniegumu Valsts policijai.