www.sudzibas.lv 263. maršruta taksomentrs 263. maršruta taksometra vadītājs-pašnāvkieks!

263. maršruta taksomentrs - 263. maršruta taksometra vadītājs-pašnāvkieks!

05.09.12. braucu uz centru no Botaniskā dārza ar 263.marš.taksometru 11.45 apmēram. Likās, ka vadītājs ir no pašnāvniekiem (tāds sirms ar brillītēm, krieviski runajošs), jo baruca praktiski uz visām sarkanajām gaismām pie tam lielā ātrumā, nolamādams citus transporta līdzekļu vadītājus un kādu pasažieri, kas painteresējies, cik maksā biļete. Vistrakākais bija pirms Akmens tilta krustojamā ar Slokas ielu, kad izbrauca uz sarkano gaismu, pie tam apbraukdams citas automašīnas, kas tobrīd stāvēja un gaidīja zaļo! Bet tur taču no Slokas ielas diezgan blīva plūsma! Pasažieri sēdēja zaļi. Domāju, vai dzīva aizbraukšu, vai arī laikus izkāpt? (Ļoti steidzos, tā būtu kāpusi ārā). Pēc manām domām tāds cilvēks vispār nedrīkst sēsties pie stūres, kur nu vēl pie sabiedriskā transporta līdzekļa stūres. Cien., Rīgas Satiksme, dariet taču kaut ko, jo šis psihiski nenosvērtais cilvēks augu dienu taču vadā citus cilvēkus, kas iekāpjot transporta līdzeklī būtiski nokļūst viņa varā!

I

J John Walkeere 05.09.2012

Jā - tā nu es arī šodien iekāpu 263. maršruta taksometrā.

Mani sagaidījā vaītājs - tāds sirms ar brillītēm, runājā tekoši četrās valodās un uz uzšuves pie krūtīm bija rakstīts "Pašnāvnieks". Kā ptas vadītajs izteicās, tad paredzēts ir braukt tikai pie sarkanajām gaismām.
Ātrums vidēji turējās 80 km/h - bija ok!
Vēl dzirdēju vadītaju runājam, ka viņam esot draugi: "Bleģj, Nah*j, S*ka" un izrādās, ka tie ir visi pasažieri - man pret to iebildumu nebija.
Super labi pārbraucām Akmens tilta krustojumu - medaļa vadītajam.

Vēl redzēju, ka daži pasažieri ir zaļi - kā gan cilvēki pēkšņi palika zaļi. Un viena vista nekāpā arā, lai arī ļoti steidzās - es nospriedu, ka nesteidzās.

Pēc manām domam jaukaku braucienu nevar vēlēties - laipnais vadītājs, ātrs brauciens, sarkanas lampas un zaļi cilvēki.

Rīgas Satiksme - paldies jums par šādu apkalpošanu un veiksmi pvadītājam, pie kura iekāpjot tu nokļūsti pilnīgi citā pasaulē.

Ha ha ha ha ha ha - riktīgi nosmējos par šo stulbo sūdzību...bet paldies par smiekliem!

Ausainītis 05.09.2012

Šis ir lēnais gliemezis, salīdzinot ar Maskavas taksistiem!Ja neticat, aizbrauciet un paši pārliecināsieties!

L LekSy 05.09.2012

tas ir normāli :) veselus 4 gadus divreiz dienā darbdienās braucu ar šo mikriņu :) ir dažādi vaditaji, ar saviem "prikoliem" )))) no sakuma arī bija šoks, bet ar laiku jau pieradums izveidojas un jau zinaju ko gaidīt no katra :) bija gan rupji, gan nenormalie )))
jau gadu nelietoju šo maršrutu.. pat garlajkojos :)

K Katbka 08.09.2012

Ja mes ar draudzeni ari braukam ar to vodilu! Nu ko visi ir apmierinati, loti atri un ar veju :) Kad vinsh brauc uz sarkano vinsh saka: "Na zeljonij stoju na krasnij edu! Xotite ekstrima-edjte na moej marshrutke!:)"