LV RU
www.sudzibas.lv 25999096 Pārdod bojātas mantas par dārgu naudu.

25999096 - Pārdod bojātas mantas par dārgu naudu.

Labdien. Šī persona kura slēpjas aiz vairākiem numuriem. Šie numuri ir 27555050 un arī šis 25999096. Kaut kur no Svalkas vai kur tur viņam ir sava Brandža. Vārdu sakot tas ir slikts cilvēks. Viņš principā liek iekšā ss.com sludinājumus visu laiku un raksta ka pārdod vai maina pret neejošām daļām. Tādējādi nodarbojas ar kaitniecību. Viņš mēģina pārdot neejošas Psrs mēriekārtas par dārgu naudu. Vai ari vienkārši ir "Jucis" cilvēks kurš visu laiku mēģina dabūt pēc iespējas vairāk naudas mēģinot pārdot neejošas mērierīces. Šīs mērierīces ir utilizējamas. Viņš viņas dabūn ka norakstītas pa velti un tad mēģina pārdot. Viņš slēpkjas ē-pasta aiz segvārda Raimonds |Pauls kas nozīmē ka tur jau var arī aiziet uz tiesvedību tā teikt. Raimondam Paulam pašam būtu ko teikt kā smejies.

Ja

Komentāri (1)

Ja Janis1984 26.03.2019

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/other/radio-components-chips/behxpj.html šeit ir links uz sludinājumu kur viņš iepērk neejošas detaļas. Un pēc tam cer 10 karītgi nopardod neejošas iekārtas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes