225. pirmsskolas izglītības iestāde - Vadības attieksme

Biju uz pārrunām par skolotāja palīga amatu šajā izglītības iestādē, kur pārrunu laikā tika izskaidroti galvenie darba noteikumi: nedrīkst ņemt slimības lapas, ja saslimst un jāpiedalās bērnudārza pasākumos. Noslēdzot darba līgumu šie noteikumi tika ievēroti, vienīgais neierados darbinieku ballē, līdz ar to tiku atlaista no darba un liekot parakstīt papīru, ka neesmu stāvoklī. Prasot informāciju par atlūguma iesniegšanu un iesniegšanas brīdī tiku apvainota no vadības puses ar trīsstāvīgiem lamuvārdiem un tiku ar fizisku spēku mesta ārā no kabineta, ka pat nepaspēju saņemt savus dokumentus atpakaļ. Ejot atpakaļ uz vadītājas kabinetu, viņa šo kabinetu kvēpināja ar vīrakiem. Neiesaku veidot darba attiecības ar šīs izglītības iestādi.

M miilums1 05.11.2019

ka arī sapulces vienmēr piemin veco darbinieku neizdarības dēļ ka tie darbinieki ir bijuši atlaisti arī!

M miilums1 06.11.2019

Nekad nevaretu iedomaties ka atlaist var no darba dēļ tā ka netiek uz kopējo kolektīva pasākumu. JO tomērt ir reizēm lietas kad netiek un tā arī šaja reizē bija -ka lai vai ka griberis bet nevareja piedalities ,bet deļ tā zaudē darbu un uztikas līdzekļus!