www.sudzibas.lv 22135730 blēņošanās

22135730 - blēņošanās

Sveiki! Jau ir apnicis, ka man uz mobilo telefonu katru dienu zvana no šī numura 22135730 un runā visādas ērmības!!! Pēc balss spriežot tas ir bērns, pareizāk meitene. Kur skatās vecāki????????

I

D Dainis 20.01.2011

:D

, ,,, 20.01.2011

LAi runā...noliec klausuli blakus... kad sīcim beigsies kredīts, vai saņems lielu rēķinu, tad vecāki skatīsies.

J J 20.01.2011

Kādreiz pret šādiem bija labas zāles - SMS bomberi, kad varēja pa 100 smskām iemest lai bik nomierinās un netaisa muļķības!
Bet citādi, nu, ja ir pieslēgums, tad uz mēnesi var paņemt pakalpojumu kā bloķētājs vai kas tml.
Citi varianti nav, ja tai galā ir kāds debils tīnis ar kuru neviens nerunā!

I Inese 20.01.2011

'Vakaros mēģinu atzvanīt, varbūt vecāki pacels, bet izrādās, ka ir izslēgts mobis.

D Dina 20.01.2011

Kāda problēma ir aiziet un uzrakstīt policijai iesniegumu?

J J 20.01.2011

Tas ir BITE Latvijas numurs. PIezvani viņiem uz infolīniju, pajautā, ko var darīt ar šādiem sīkajiem "jokdariem". :)
Varbūt viņi zinās ko ieteikt.

L Linda 18.08.2011

Kāda problēma ir aiziet un uzrakstīt policijai iesniegumu?