www.220.lv

Vēlos pastāstīt par negatīvo pieredzi, iepērkoties internetveikalā 220. Komunikācija ir ļoti slikta - tiek reaģēts gandrīz ar dienas novēlošanos, turklāt uz klienta izteikto neapmierinātību netiek reaģēts vispār.Pasūtīju veļasmašīnu 445 Ls vērtībā un sāku gaidīt, kad to piegādās.

M Madars 27.06.2006

bij doma tur pirk mp3 pleijeri, bet tadag vairs ne! Rodas jaut. kurš veikals ir vislabākais, lai nopirktu mp3 plaijeri( Ne i-net) Pats varu aiziet nopirkt!

S sussi 06.01.2007

paldies par izsmeljoshu informaaciju, shito veikalu izmetu no saviem bookmarkiem, ar taadu kaktu kantori nav ko saistiities

L Liene 24.01.2007

Izlasot sho memuaaru, radaas tikai viens jaut.- nafig vispaar jaapinas ar shiem i-net veikaliem! Vienkaarshaak tak pasham aiziet uz reaalu veikalu, i to tur ir piegaade maajaas!?!

R Ritvars 09.02.2007

Cien. Liene!Pēc būtības tai lietai vajadzētu būt vienkāršai. Esmu iepircies arī citos internetveikalos, un bez problēmām, un esmu arī apmierināts. Bet Tavs komentārs man atgādina padomju laika tanti, kas nepieņem to, ko nesaprot. Tādā situācijā, kā tas ir aprakstīts, tiešām aiziet uz veikalu ir daudz vienkāršāk.Taikai tā tam nevajadzētu būt. Tāpēc jau arī šī antireklāma te ir ievietota.

R Runcis 20.02.2007

Jopcik, cik daudz sarakstits - slinkums visu lasit.Bet par www.220.lv - bija gadijums, ka vinju majaslapa noraditas preces uz vietas nebija (ledusskapis).Saka man skalot smadzenes, ka tas ir vecs modelis,bet jaunakie maksa dargak.. bet kad pieradiju, kata nav, pavisam pazuda!Nepatikama saskarsme :)

R Rubins 12.05.2007

labi ka izlasiju, gribeju tur pasūtīt TV, bet laikam uzmeklešu kadu cit i-veikalu... sorry...

P paldies 06.12.2010

bija doma iegadaat gaazes pliiti, bet te 173 sudziibas priekshaa! kaa taads veikals vispar vel var pastavet???? kur skataas PTAC>?