www.sudzibas.lv 220.lv Возврат денег

www.220.lv - Возврат денег

Делала заказ на 220.lv, ждала заказ 9 дней, хотя обещают в течении 3-х дней. После моего звонка задержку покупки мне объяснили тем что одного из товаров нет на складе и надо ждать 16 дней.НО сказали что я могу отказаться от этого товара и получить то что есть на складе, а деньги за не полученный товар мне перешлют обратно на счет в течении 3-х рабочих дней. Все бумаги подписала( отказ и т.д.). Прошло уже 2 недели, а денег все нет, а когда звоню - говорят "Подождите до завтра."

N

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.01.2015

Dobrij, Denj!

Sposibo za informaciju. Shtobi proverits pochemu jest zaderzhna na vazvrat deneg, pozhalusta prishlite nomer zakazam sdes ili na [email protected]

K kerygo 19.01.2015

Ja vēlaties iegādāties preces 220.lv, tad esiet gatavi saņemt preci, bez lietošanas instrukcijas!
Prasīju, lai atsūta preces lietošanas instrukciju- sūta vēl šobaltdien!

Esmu vīlusies!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 19.01.2015

Labdien, kerygo. Lūdzu atsūtiet šeit vai uz [email protected] pasūtījuma nr., lai varam noskaidrot kāpēc neesat saņēmis pieprasīto instrukciju.

K kakisdainis1991 20.01.2015

viņi sola daudz, bet izpilda maz, uz mūsu sūdzību atbildēja smuki, un nu jau kā mēnesi viņiem vienalga, nav ne zvanijusi ne rakstijuši

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 21.01.2015

Labdien, kakisdainis1991

Lūgums informējiet mūs par Jūsu sūdzību, lai varam Jums sniegt komentāru,

Inženieris 23.01.2015

220.lv Solīts makā nekrīt!

E elise 23.01.2015

Davno pora ponjat, 4to 220.lv nelza doverjat, obman na kazdam shagu!!!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 26.01.2015

Labdien, kakisdainis1991

Lūgums informējiet mūs par Jūsu sūdzību, lai varam Jums sniegt komentāru ! Paldies jau iepriekš!

zirgs_kamene 26.01.2015

v poslednee vremja o4enj mnogo zalob na 220