www.sudzibas.lv 220.lv Rupja izturēšanās, apkalpošana

www.220.lv - Rupja izturēšanās, apkalpošana

Šodien iegāju veikalā 220 uz Lācplēša ielas 29 ar mērķi iegādāties veļas mazgājamo mašīnu. Iepriekš biju interneta lapās apskatījusies konkrētu firmu un 3 modeļus, kā arī uz lapiņas uzrakstījusi galvenos parametrus gadījumam, ja uz vietas man varētu piedāvāt ko citu, bet ar līdzīgiem parametriem. Pienāca pārdevējs un es viņam izstāstu, ka internetā esmu apskatījusies modeļus un gribu turpināt, lai pateiktu, ka man ir svarīgi konkrēti parametri. Bet pārdevējs vairs neklausās un tikai runā: jūs pirksiet pie mums vai ineternetā, te nav kā internetā, te tā vispār nenotiek un ļoti pieklājīgā veidā an šī veikala telpas ir jāatstāj.Es vēl jautāju, vai tad es tiešām nevaru paskatīties, bet cilvēks visu sāka no jauna, vai es vispār taisos pirkt, un vai es pirkšu pie viņiem utt. Ejot prom novēlēju veiksmi biznesā, jo cilvēks pat neaptvēra, ka ir atraidījis reālu pircēju, kura vēl būtu izmantojusi veikala ieteiktu meistaru, kas pievienotu veļasmašīnu. Nu neko - pēc 30 minūtēm es iegādājos veļasmašīnu cita veikalā, kur ir tiešām forši, izpalīdzīgi puiši!

K kurbulis 12.01.2013

Gan jau ka pie parametriem bija arī cena, tāpēc arī atšuva.Turpini vien iepirkties salīdzini.lv un netraucē veikalus kas vismaz pvn nomaksā.

S Sanny 12.01.2013

TIEC TAM PĀRI :D Tagad ir brīvas tirgus attiecības - pērc kur gribi. Kāpēc nepateici, ka taisies pirkt pie viņiem? Būtu pateikusi - tevi apkalpotu. Ko klusēji, kā ūdeni mutē būtu ieņēmusi?

G Guntis Grīnvalds 12.01.2013

Izklausās pēc pasakas...

U uzzy 13.01.2013

to Sanny un Kurbulis!!

Nu un ka cena būtu bijusi?? Un ka jāielej veikalā pārdevējam ar karotīti, ka klients pirktu.

Ja cilvēks ieiet veikalā, tad jebkurā gadījumā viņš ir potenciālais pircējs. Cik nav bijis gadījumu, kad cilvēks man nopērk preci, lai gan bija ienācis tikai paskatīties, kā izskatās dzīvē. Tāpēc ir labi pārdevēji un ir cilvēki, kas strādā nepareizo darbu. Ja māki pārdot un spēj cilvēkam pasniegt kāpēc viņam ir šeit jānopērk tad cena bieži vien nav nekas. šeit acīmredzot par pārdevēju ir cilvēks, kas nemāk pārdot. Tikai acīmredzot "gudri uzvesties".