www.sudzibas.lv 220.lv negrib labot kļūdu

www.220.lv - negrib labot kļūdu

internetā pasūtīju plīts virsmu 58x51 un piegādes veidu pasta stacija T/C Jugla(rimi) .... zvana saka ka nevar kastē ielikt jo pa lielu kaste 60x60 un saka ka nevar piegādāt es piesaku lai piegādā ar kurjeru tad... prasa piemaksāt... es saku jūsu vaina piegādājat kā gribat... neiet ne uz kādu kompromisu tik piemaksā vai brauc pakaļ par savu naudu....

2 220.lv 13.08.2012

Cienījāmais klient! Mums ir dažādi piegādes veidi: bezmaksas, uz t/c un tieši rokās ar kurjeru. Konkrētajā brīdī uz t/c bija akcija un piegādājām bez maksas. Piegādes noteikumos viss ir konkrēti aprakstīts, kādi gabarīti un kāds svars. Neredzam iemeslu, kādēļ Jūsu nevērības dēļ mums būtu jāpiegādā prece Jums bez maksas.

S sal 08.01.2014

Labdien!
citēju no 220.lv "Konkrētajā brīdī uz t/c bija akcija un piegādājām bez maksas", tad kur ir problēma - pirms liekat šāda veida akcijas pārliecinieties vai minētās pasūtijuma kastes der vai neder. Uzskatu, ka 220.lv paši ir vainīgi, ka nepievērš tam uzmanību.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 09.01.2014

Labdien, Sal!

Pie ikvienas preces ir norādīts ar kādu piegādes veidu preces iespējams saņemt. Ja pie preces norādīts, ka to variet saņemt Post24 pakomāta - tad arī Jūs to saņemsiet!

Ja pasūtījuma grozā ieliekot vairākas preces izmaiņas kopējā pasūtījuma gabarīti - sistēma automātiski Jums liks izvēlēties citu piegādes veidu. Vairāk info par piegādi: http://220.lv/lv/t/piegade