www.sudzibas.lv 220.lv daļēja piegāde, un dubulta maksas pieprasīšana

www.220.lv - daļēja piegāde, un dubulta maksas pieprasīšana

Vakar atbrauca kurjers un atveda preci, pēc tam kad biju samaksājusi visu summu par abām pasūtītajām precēm iedeva man tikai vienu paciņu. Zvaniju uz klientu servisu, man atbildēja, ka noskaidros kur ir problēma un atzvanīs, atzvanijis protams neviens vēl nav. Toties šorīt zvanija kurjers, teica, ka atvedīšot otru paciņu un ka man atkal esot jāmaksā 90,59eu. Protams pateicu, ka neko nemaksāšu, jo par abām pakām samaksāju jau vakar, bet preci līdz ar to man arī atteicās vest, sūtīšot atpakaļ uz 220.lv vnk super. nekad nevienā i-neta veikalā nav bijis tāds murgs jāpiedzīvo.

Ontūns 24.09.2014

Šis kantoris put laukā.

BondsBonds 24.09.2014

Pēdējā laikā, saskaroties ar interneta veikaliem, esmu nācis pie secinājuma, labāk maksāt tikai uz vietas. Tas gan neattiecas uz kādu konkrētu firmu, bet gan uz intenreta veikaliem kopumā. Acīmredzot nav iespējams būt par Rietumeiropas klientu Austrumeiropas biznesā, tā dēļ jākļūst par austrumeiropas klientu.

2 220-krapnieki 24.09.2014

220.lv komentētāji būs klāt un prasīs pasūtījuma numuru... jo zvanot uz viņu servisu neko nevar nokārtot, tikai rakstot publisku sūdzību...

ar manu gadījumu arī, paskaidrojumi, ir ka netīšām neatzvana, tas tā netīšām notiek... visi visu nožēlo, atvainojās, bet reāla rīcība nav

bet nu šāds gadījums, kad praktiski, viņu sabiedrotais omniva, cik saprotu, kurjeri vienkārši paņem naudu un atsakās pievest preci, tas jau ir jauns līmenis apkrāpšanā... jau caur pārskaitījumiem viņi iesaldē naudu, jo paņem naudu par to, kas nekad nebūs, tātad dabū bezmaksas kredītu vēl ar nosacījumiem, ka tikai 30 dienu laikā viņi var atskaitīt viņu atpakaļ

Bet pieņemu, tāpēc, ka Tu uzreiz rakstīji sūdzību lieta nokārtosies ātrāk un veiklāk...

Izšķied laiku un naudu!!! - 220.lv patiesais moto

G Gudrs 24.09.2014

Nevien vel nesaprot, ka tas ir oferistu firma.Baikotiet visi, tad viņi pazud uz visiem laikiem!

G Gudrs 24.09.2014

Esmu pats neko un nekad neesmu nopircis neta, izņemot AliExpress un Ebay, tur vismaz ķiniešu sudiem ir reala cena!
Interneta ****.lv austiņas maksa 19, 99, akcija jep vawu mate, AliExpres, ar to pašu brendu 2, 50 eiro!
Bet mums visi ir tik stulbi, tica akcijam, veikaliem... smiekligi
LABAKA, redzi preci internetveikala, ienac AliExpress, ievadi vismaz nosaukumu un saņem uzreiz 90% atlaide.
Par tehniku neieesaku, labak pirkt Euronics, Elkor, parbaudits ar gadiem.

Ventilators 29.09.2014

Euronics, Elkor.. it kā viņi preci ņemtu kaut kur citur. http://pirktletak.blogspot.com/p/blog-page.html

Izņēmums Elkor būtu tas, ka ir daudzas preces kuras viņi paši ievazā un paši serviso, bet tas tā pa kluso.. viņiem pelēkais tirgus ir tuvāks jau gadiem. Pēlēks nozīmē to ka nopelna labi, bet darbiniekiem maksā smieklu naudu.

Par akcijām gan piekrītu. Ir jāpasmejas. Īsumā, ir sakārtots tirgus. Katram reģionam savi biznesa noteikumi, līdz ar to ja tiešām AliExpress atrodas, kas orģināls, tad tu to preci nesīs uz garnatiju? Noup.. tu nopirksi atkal jaunu un beigās samaksāsi to pašu naudu, cik maksā orģināls ar visu garantiju un ērti atbalstu (lai arī nākas šad tad pakašķēties, bet vietā mēs vienmēr kaut ko dabūjam).

Par šo tēmu, tad šis gadījums nav normāls. Kurjers jau īsti nav vainīgs, jo viņš laikam būs no kādas kurjerdienesta kompānijas un viņiem strikti noteikts, papīrs> paraksts> papīrs> atzīmēties> kas rakstīts uz papīra.. utt.. ja neviens nav pateicis, ka nav atkārtoti jāmaksā, tad viņš neko padarīt nevar. It sevišķi ja tas ir kurjerdienests, tad šoferis ziņo savai centrālei> centrāle veikalam> veikals> supportam> supoport droši vien arī kaut kur.. :) gara ķēde laikam sanāktu.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.10.2014

Labdien, agichuz. Lūdzu, atsūtiet mums uz [email protected] sava pasūtījuma numuru vai e-pastu, ar kuru bija veikts pasūtījums, lai mēs varētu pēc iespējas ātrāk izskatīt šo problēmu un atrisināt to.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.10.2014

Paldies visiem par komentāriem un izteiktajiem viedokļiem. Ikviens var izvēlēties kurā veikalā iegādāties sev kāroto preci, pasūtīt to internetā vai arī pirkt to kādā no lielveikaliem.

Latviešu tautas 13.10.2014

Как надоела это кампания против 1a.lv и 220.lv...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.10.2014

Здравствуйте, Vladlat. Н нас также много и положительных комментариев, с которыми Вы можете ознакомиться как и на этом портале, так и на нашей странице: http://220.lv/ru/atsauksmes

Latviešu tautas 14.10.2014

Хотелось бы знать кто стоит за этой кампанией, какой интернет-магазин это организовал...