I ingabrice 16.02.2015

Nevajag neko pirkt 220.lv, tur pardod tikai meslus - es pati ar kartigi iegrabos...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.02.2015

Labdien! Vēlamies uzsvērt, ka interneta veikals 220.lv nepozicionē sevī kā lētāko interneta veikalu .

Iepirkties 220.lv ir izdevīgāk nekā standarta veikalos. Kā arī strādājam pie tā, lai ikviens klients ik dienu var iegūt izdevīgus piedāvājumus un izmantojot mūsu akcijas ietaupīt.

Ikviena klienta brīva rīcība ir pieņemt lēmumu, kur iegādāties preči. Ja izvēlēsieties preci iegādāties citā interneta veikalā, noteikti pievērsiet uzmanību, vai pārdevējs ir drošs, zināms, vai sniegs Jums garantiju, kā arī vai piegāde būs solītajā laikā.

Tāpat vēl izdevīgāku cenu iepērkoties 220.lv varat iegūt - izmantojot reģistrētā klienta priekšrocības, saņemot 1.42 eur par reģistrāciju, kā arī 2% no iztērētās summas atpakaļ savā lietotājā kontā - līdz ar to pirkums būs patiesi izdevīgs un galvenais drosš.

Zemāk uzskaitītas visas Papildus iespējas, ko nodrošinām savam klientam:

1) klientiem draudzīgu mājas lapas dizainu – ērti izvēlēties un pasūtīt preci;
2) uz klientu vērsts apkalpošanas serviss – mēs palīdzēsim ikvienam;
3) labas preču cenas katru dienu;
4) plašs preču klāsts noliktavā – meklē preces ar zīmi;
5) iespēja pasūtīt preces visu diennakti arī zvanot pa telefonu +371 67244220 klientu apkalpošanas centram;
6) iespēja iegādāties preces uz vietas veikalā – Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a
7) 14 dienu preces atgriešanas iespēja un naudas saņemšanu atpakaļ
8) Ātru preču piegādi - meklējiet preces ar zīmi : "ir Noliktavā" - pasūtot tās darba dienās no 9-14 - saņemiet mūsu veikalā Gertrūdes ielā 94a tajā pašā dienā līdz 20:00 http://220.lv/lv/t/pasuti-sanem-sodien
9) iespēja preces iegādāties līzingā
10) garantijas nodrošināšana ikvienai iegādātajai precei atbilstoši LR likumdošanai
11) Lojalitātes akcijas laikā ikviens reģistrēts klients saņem 2% no iztrētās pirkuma summas kā uzkrājumu 220.lv naudā, ikviens reģistrēts klients par uzkrātās summas apjomu var pārliecināties savā lietotāja profilā. Iegūto uzkrājumu klients var izmantot kā papildus atlaidi nākošajam pirkumam.

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi - dariet mums tos zināmus.

L LimpFan 17.02.2015

Tad kā Jūs varētu komentēt faktu, ka tieši veikals 220.lv ir sūdzības.lv līderis pēc saņemtam sūdzībam?

UN par Jūsu cenam runajot, protams skaidrs ka Jūsu veikals sevi nepozicionē ka lētākais, bet Jūsu "atlaides" maigi sākot maldina cilvekus.

Piemērs, Jums tagad ir norādīts telefons ar atlaidi "Samsung i8750 Ativ S 16GB Aluminium Silver " 189 Eur, bet bija 436 EUR (iepr. 220.lv cena - spriežot pēc mājaslapas). Lūdzu varētu kādu pierādījumu ka telefons pie Jums pirms tam maksāja 436 EUR? Jo visur sīm telefonam max cena ir līdz 200 EUR, tāpēc pamatoti uzsvert ka šādi paņemieni ir pircēju maldināšana. Rītdien uz uzrakstīsiet ka šīm telefonam iepriekšēja cena 220.lv bija 2000 EUR. Tas saucās maldinošais marketings.

zirgs_kamene 17.02.2015

ahahaha

zirgs_kamene 17.02.2015

paldies sudzibam, tagad nekad muzha neieshu uz 220.lv
bus noteikti ari draugiem japarada to, ka shamie strada ...

I ingabrice 17.02.2015

Pilniba piekritu - 220.lv ir drausmigakais internetveikals kura jabkad esmu iepirkusies ...

I ingabrice 17.02.2015

Es jau loti daudzus gadus sutu visdazadakas preces no AMAZON, EBAY un no ANTTILAS un man nekad nav bijusas nekadas problemas, operatori vienmer loti laipni un ja gadas kada kibele tad problema nekavejoties tiek atrisinata. Piemeram ANTTILA tehnika ir dargaka bet darbojas nevainojami - esmu jau divus portativos datorus tur pasutijusi, ari telefoni tur ir sutiti un muzikas centri - darbojas ideali, ir ari gadijies kad prece ir brakis vai isti nepatik - nekadas problemas nauda tulit tiek atdota un ari precu piegade un apmaina notiek loti atri, bet ta ka mani piekrapa 220.lv -man vispar trukst vardu - ta ir meslu bedre ne intrnrtveikals un atieksme ari ir unikala, kad es tur zvaniju neskaitamas reizes tads iespaids ka vini nirgajas par tevi un uzskata par pedejo mulki. Un gribu pateikt pretigajai 220.lv bandai - beidziet man visu laiku prasit lai sutu jums savu pasutijuma nummuru, emu jau to darijusi neskaitamas reizes visdazadakajos veidos - jega nekada, tikai tuksa muldesana...BRIDINU ...NEPERCIET PRECES INTERNETVEIKALA 220.LV - NOZELOSIET.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 17.02.2015

Labdien, LimpFan!

Samsung i8750 Ativ S 16GB Aluminium Silver mobilais tālrunis intereta veikalā tika sākts tirgot 2013 gadā, kad tas parādijās Latvijas tirgū. Tā cena bija 436 EUR. Pieaugot pieprasījumam mēs spējām uzlabot mobilā talruņa cenu - līdz ar to tagad to iespējams iegādaties par akcijas cenu - 189 Eur.

Interneta veikals 220.lv nemaina sākotnējās cenas, tās ir cenas, par kurām esam šīs preces tirgojuši.

I ingabrice 17.02.2015

Tas samsung i8750 Ativ 16GB Aluminiun Silver telefons 220.lv veikala ir pakaldarinajums un neorginals tapec ari ir tik lets ...NEPERCIET...naudu atpakal nedabusiet.

L LimpFan 18.02.2015

Labdien 220.lv

Kā lūdzu Jūs tad pakomentesiet šo faktu.

Zemāk links uz Jūsu lapas arhīvu 2013 gada decembri!

Telefons Samsung i8750 Ativ S 16GB Aluminium Silver 2013 gada decembrī maksā 502 EUR, bet akcijā 245 EUR. Tātad jau Jūs sakat nepatiesību - nekādas 436 EUR cenas 2013 gadā nebija. Pie tām, faktiski pēdēja "iepriekš lietota cena 220.lv", kā Jūs paši uzrakstījāt " tās ir cenas, par kurām esam šīs preces tirgojuši." 2013 gadā jūs tirgojāt šo telefonu par cenu 245 EUR, tāpēc Jūsu atsaukme uz 436 EUR maigi sakot nekorekta.

P peecha 18.02.2015

Šāda darbība 220.lv izpildījumā ir gadiem ierasta prakse. Ir cena, par kādu vajag pārdot preci, un tai blakus uzliek 3x lielāku "sākuma cenu", jo reklāmā 80% atlaide taču izskatās skaisti, vai ne?
"Atlaides" šajā veikalā ir izsmiekls, jo cena ar visu atlaidi ir dārgāka kā citos veikalos. Ja visu laiku tirgo ar "atlaidi", tad tai taču vajadzētu kļūt par standarta cenu, ne tā? Protams, ka nē, jo cilvēki Latvijā ir auni, kuri ar atplestu muti skatās TV reklāmas, un skrien pirkt dārgākas preces, "jo wow wow wow 80% atlaide!!!"

Nožēlojams veikals, bet nu laikam jau uz to mēs visi ejam...

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 18.02.2015

Labsdien!

BPrecizēja info: balstoties uz sistēmas ierakstiem 2013 gada augustā cena bija 502.27 € un kā jau minējām un kopš 2013-10-24 standarta cena ir nemainīga: 436.82 €

Mums ir grūti komentēt Jūsu arhīva failus. jo visu inof saglabā mūsu sistēma,

Cien., Peecha - ikviena klienta brīva rīcība ir pieņemt lēmumu, kur iegādāties preci. Mēs nekad sevi nepozicionējam kā lētāko interneta veikalu. Ja izvēlēsieties preci iegādāties citā interneta veikalā, noteikti pievērsiet uzmanību, vai pārdevējs ir drošs, zināms, vai sniegs Jums garantiju, kā arī vai piegāde būs solītajā laikā.

L LimpFan 18.02.2015

Nezinu, ko saglābā Jūsu sistēma, bet internets saglābā pilnīgi visu. Un tie nav "mani arhīva faili", bet tieši Jūsu lapas kas glābājās internetā.

Vienkārši mērķis bija parādīt ka patērētājs nav muļķis un visu informāciju var pārbaudīt, kā arī salīdzināt. Vienkarši šādas marketinga atlaides nav korektas. paldies ka atradat laiku atbildēt.

Ar cieņu,
LimpFan