www.220.lv - atlaides

Riktīga cilvēku maldināšana. Apskatījos tikai sadzīves tehniku un pametu šo interneta veikalu. Salikuši nežēlīgi augstas cenas, tad uztaisījuši grandiozu atlaidi un ar visu to atlaidi prece dārgāka nekā citos interneta veikalos. Nu pasakiet , vai tā nav ,,SPEKULĀCIJA,,

B

Y YoYo 15.06.2012

Mēsls ne veikals!
Es tur esmu iepircies 1 reizi un ar to man pilnīgi pietika...
Krievu kantora ar attiecīgu apkalpošanas kultūru!!!
Man šis veikals vairs neeksistē, vienalga ko un par cik viņi tur tirgo... savu kāju nekad tur vairs nesperšu!!!
Palasot šeit atsauksmes saprotu, ka nekas nav mainījies!

Ausainītis 15.06.2012

Yo Yo, Tu neesi dzirdējis padomjlaiku anekdoti, ka komunismā zaceni varēs pasūtīt pa telefonu, bet saņemt pa televizoru!

2 220.lv 18.06.2012

Sveiki!
Vispirms atbildēsim uz Bocis komentāru: žēl, ka virspusēji apskatot vienas preču kategorijas piedāvājumu, spriežat par visu pārējo piedāvājumu. Sākotnējā cena ir tā cena, par kuru preci sākām pārdot, kad tā parādījās pārdošanā. Protams, tirgū parādoties aizvien jauniem modeļiem, vecāko modeļu cena samazinās. Ir preces, kuras tirgū pieejamas pat vairāk kā 3 gadus, tādēļ arī viņu sākotnējā cena reizēm var šķist pārāk augsta. Attiecībā par cenām kopumā, vēlamies teikt, ka mums ir akciju piedāvājumi vismaz 2x nedēļā un šajos akciju piedāvājumos tiek iekļautas TIKAI tās preces, kurām mums konkrētajā brīdī vislabākais piedāvājums tirgū. Visticamāk, ka tad kad Jūs skatījāties sadzīves tehnikas piedāvājumu, tā nebija AKCIJAS piedāvājumā. P.S. Tas, ka precei ir atlaide, nenozīmē, ka tā ir konkrētās nedēļas akcijas piedāvājumā. Tas nozīmē, ka esam no piegādātāja saņēmuši labu cenu un spējam atlaidi nodrošināt arī mūsu klientiem.
Atbilde uz YoYo komentāru: žēl, ka spriedumu izsakiet, pamatojoties uz pagātnes pieredzi. Mazliet izklausās pēc neapmierināta konkurenta, atvainojamies, ja kļūdamies :) Un vēlētos aicināt, pirms izsakat aizskarošas piezīmes ar aktuālu datumu, tomēr būtu vēlams pārliecināties par faktu atbilstību īstenībai!
Jebkurā gadījumā paldies par atsauksmēm un viedokļiem un novēlam patīkamu iepirkšanos Interneta veikalā 220.lv

2 220.lv 18.06.2012

Sveiki! Atbildēsim gan Bocim, gan YoYo atsevišķi.
Bocis: Preces sākotnējā cena ir tā cena, kas precei ir bijusi tad, kad to esam sākuši pārdot pie mums. Nereti, tirgū ienākot jaunākām precēm, vecāko modeļu cena tiek samazināta. Gadījumos, ja vecākie modeļi sevi attaisno gan kvalitātes, gan funkcionalitātes ziņā, mēs turpinam tos pārdot par vairākus gadus, jo ir pieprasījums. Tādēļ, protams, cena, kas jaunākā modeļa blenderim bijusi pirms 3 gadiem var šķist "spekulatīva" tad, kad jaunākā modeļa blenderis jau ir kļuvis par vecāku modeli.
Kas attiecas uz komentāru par sadzīves tehnikas cenām, tad iespējams nepaveicās ar laika momentu. Mums akcijas ir 2x nedēļā, tātad teorētiski vismaz 1-3x mēnesī ir akcija arī sadzīves tehnikai. Šajās akcijās ir tikai labākie piedāvājumi, kuri, salīdzinot ar citiem konkurentiem, ir par labākām cenām.
YoYo: Ļoti žēl, ka izdarat skaļus spriedumus, balstoties tikai uz pagātnes pieredzi. Protams, nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara un domāju, ka mūsu pastāvīgie klienti jau sen ir pamanījuši pozitīvas pārmaiņas.

Visiem, protams, paldies par viedokli un atsauksmēm! Labi, ka Jūs paužat savu viedokli, jo tikai tā mēs varam uzzināt lietas, kuras vēl jāpilmveido.

eduardo 01.02.2013

Tur cenas ir lielākas nekā citur izņemot RDelectornics tur ir vispār vājprāts. Tagad visu jāpērk internetveikalos.