www.220.lv - 220.lv

Ir dzirdēts, ka internetveikalos tirgo neoriģinālās smaržas, bet ar tādu pircēju krāpšanu, man nācās saskarties pirmo reizi.Konkrētāk - stāsts ir par internetveikalu 220. Lv.šad un tad, esmu tur iepirkusi kādu smaržu par akcijas cenu, it kā lēti utt. Likās, ka smaržas ir ok, tikai nenoturīgākas. Pēdējais pirkums bija vīriešu smaržas, kas bija domātas kā dāvana. Lieki teikt, ka parsteigums izdevās, tikai ne pozitīvā nozīmē.Atverot iepakojumu ar 50 ml escada moon sparkle smaržām, pudelē bija 10 ml. Piedevām viņas pat nebija iespējams izpūst, jo nebija ievietoti vajadzīgie atribūti, lai to izdarītu.Pudele bija netīra, it kā apgrābstīta, smaržas vienkārši smirdēja, it kā būtu ļoti vecas.Zinu kā jāsmaržo oriģinālajām, jo mājās tādas ir, salīdzinot, kā diena pret nakti, pat šķidruma krāsa atškirās. Protam mēģināju sazināties ar 220. Lv, bet bezcerīgi. Secinājums viens, nekad vairs neko neiegādāšos internetveikalā 220. Lv un nevienam neiesaku, jo smaržas, ko viņi tirgo, ir ļoti nekvalitatīvas.

M mimo 18.05.2013

Заказывала у них духи. Доставили быстро. С духами тоже всё ок. Пока всё нравилось, но это было единожды. Оплачивала заказ курьеру.

T trakā muša 24.11.2013

to agnese: un par ražošanas brāķiem neko neesi dzirdējusi? pirms kaut ko pļāpāt, sazinies ar pārdevēju. Vismaz man problēmsituācija tika ļoti ātri atrisināta.

K kikareku 31.03.2022

Piekrītu, līdzīga pieredze.

K kikareku 31.03.2022

Diemžēl negatīva, vienīgais risinājums, ko piedāvāja vest neaizveramu smaržu pudeli uz garantijas servisu. Konsultants ieteica skočā ietīt, kas vienkārši izraisīja smaidu, nopietni?