www.sudzibas.lv 220.lv Klientu krāpšana

Veikals 220.lv Veikals Nr 1 Latvija - Klientu krāpšana

Labdien! Sodien 28 julija, pec 5 darbadienu ilgas gaidisanas.. Neskaitamiem telefona zvaniem un skaidrosanas, kur tad palikusi manis pasutita prece no si "veikala nr 1 latvija", beidzot sanemu to. Piebildisu ka dalu no sutitas preces, sanemu 25 julija, pasutitais tepikis gan neatbilda rakstam un krasai, bet labi to neatbilstibu apedu. Izpakojot pasutito kapucino idukcijas kaninu, konstateju acimredzamas lietosanas pazimes un neskaitamus sikus nobrazumus uz tas. Klientu apkalposanas specialisti, man sarkastiski pazinoja, ka tagad cilvekam ar kustibu traucejumiem bus jaapskraida pus riga, lai sniegtu sudzibas un rakstitu iesniegumus, gaiditu specialistu atzinumus un ekspertizes. Ja jums rup savs sirdsmiers un laiks, nekad un neko nepasutiet 220.lv "veikala nr 1. Latvija. No savas puses, varu apsolit sim"veikalam nr1. ", ka regulari atgadinasu un rekomendesu sabiedribai, neiegadaties preces apsaubamas reputacijas veikalos.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 31.07.2017

Labdien!

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

A Aigarins 08.08.2017

Paldies!Situacija atrisinata,atvainosanas pienemta.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.08.2017

Labdien. Prieks, ka situācija tika atrisināta. Jauku dienu vēlot, interneta veikals 220.lv