www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

Atrisināta220.lv - Slikts serviss

Atnāca pasūtījums, precīzāk, kaķu būris uz pasta nodaļu, taču tam nebija manis iepriekš izvēlētā krāsa - rozā, bet gan zila. Zvanīju uz 220.lv klientu apkalpošanas tālruni. Sieviete man laipni atbildēja, ka manā gadījumā ir jāraksta vēstule uz e-pastu [slēpt]@220.lv ar manu sūdzību un jānosūta preces attēli, kur skaidri redzams, ka precei nav atbilstošā krāsa. Aizsūtīju vēstuli uz šo norādīto epasta adresi, uzrakstīju, ka preces krāsa neatbilst tai, ko pasūtīju un nosūtīju attēlus. Atnāca atbilde, ka ar mani sazināsies vienas darba dienas laikā un sniegs atbildi, taču kopš 29.jūnija jau pagājušas 4 dienas un neesmu sagaidījusi nevienu atbildi. Pasūtījuma numurs-4714814

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Luīze 20 06.12.2018

Beigu beigās 220.lv pārstāvji sazinājās ar mani un kaķu būris tika samainīts.

veesaa007 03.07.2017

Luize Ore- bet kā tad tagad tiks samainīta kaste pret citu (pareizajā krāsā), ja šī jau tikusi lietota?

Ventilators 03.07.2017

14 dienas atgriešanas tiesības jebkurā stāvoklī. Tā saka PTAC.

Pēc tam uzņēmums var caur tiesu piedzīt visas netīkamās lietas no bijušā klienta. To arī saka PTAC.

Beigās nav tik mīlīgi noteikumi visiem.

Kolta 03.07.2017

Atliek iegādāties vel vienu kakenu un lieta atrisināta. ????

H Hekate 03.07.2017

Būtu pateikusi paldies! Rozā kaķu kastīte? Nopietni?

P Postaler 04.07.2017

baigā jau nu starpība kādā krāsā tie loriņi.. tie laiki pagājuši kad puisīšus ģērba zilās pidžammās un meitenītes rozā.. :D

Pacco_al 04.07.2017

Laikam esat maijsaimniece, man piemēram nebūtu laika skaidroties ar Internetveikalu, rakstīt sūdzības protālos tikai par to,ka man rozā restīšu vietā atsūtīj zilas. Nu nav tas dvēseles pestīšanas jautajumus. Nu nav.

S Samanta 13.07.2017

Kas kuram svarigi, citiem varbut sikumins , bet tomer nepatikami .