220.lv - Piegāde

Piegāde vispār di... Sa. Ved pa daļam. Labāk būtu rakstījusi vedīsim kad gribēsim. Cilvēkiem jārēķinās ar laiku. Līmenis nokrities drausmīgi labāk pasūtiet no citas valsts un prece atnāks atrāk. No Vācijas 3 dienas Anglija 4 dienas. Esmu vilies netaisos vairs iepirkties. Citi interneta piegāda loti ātri un galvenais ka laika tiek piegādāta. Šajos laikos kad konkurence ir augsta šita lazo. Pilnīgi di... Sa

17.06.2019

J

V VeiksmīgamBiznesam 18.06.2019

Piekrītu. Biju Vācijā uz laiku, caur netu pasūtīju preci. Viss likās lieliski. Solīja preci pievest konkrētā datumā Rīgas veikalā. Man šis datums kāreiz sakrita ar ielidošanu LV, kas man derēja. Piegādāja ātrāk, kad vēl nebiju LV. Atsūtīja paziņojumu, ka, ja neizņemšu paku weekendā, tad anulēs to. Kā tad tā nepilda vienošanos par termiņiem? Kā var likt izņemt tad, ja klients bija rēķinājies ar konkrētu datumu.
tas vēl nebūtu nekas, ja neatrakstītu, ka, ja neizņems 3 dienu laikā, ka anulēšot vispār pasūtījumu! 220 it kā neturot pakas ilgak par 3 dienām.
Nekad vairs tur neiepirkšos. Nepilda vienošanos.

T Tumšais 27.06.2019

220 hahahaha, es ļoti ceru, ka cilvēki beigs te iepirkties, lai izput šī iestāde.