www.sudzibas.lv 220.lv Pērkot preci, jūsu personas datus nodos trešām pusēm

220.lv - Pērkot preci, jūsu personas datus nodos trešām pusēm

Pērkot jebko, pat neregistrējoties, 220.lv nodos jūsu personas datus trešām personām, to var izlasīt līgumā, kuram ir jāpiekrīt, ja taisaties kaut ko pirkt šajā internetveikalā.

16.5. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā 220.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no 220.lv, kā arī no 220.lv partneriem - „Foodout.lv” (SIA „Foodout.lv”, PVN Reģ. Nr. LV 40103764326), „ČILIJA PIZZA” (SIA „ČILIJA PIZZA”, PVN Reģ. Nr. LV 50003569581) un piekrītat, ka informācija tiek nodota UAB SYNOPTICOM Reģ. Nr. 300650435, anketēšanas pakalpojuma nodrošināšanai, kā arī SIA "Riga City Service" Reģ. Nr. LV40003819844 gadījumā, ja esat izvēlējies papildus pakalpojumu "Meistars mājās".

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 18.01.2018

Labdien! Paldies par ziņu, mums vienmēr ir svarīgs ikviena lietotāja viedoklis.
Atbildot uz Jūsu ziņu - vēlamies informēt, ka lai uzlabotu klientu apkalpošanu, ikviens klients pēc pasūtījuma saņemšanas saņem pēcapkalpošanu. Pēcapkalpošanas mērķis ir uzlabot mūsu servisa līmeni. Servisa uzlabošanai jebkura informācija tiek izmantota apkopotā veidā, nekāda personīgā vai cita info nav pieejama.
Tāpat vienmēr saviem klientiem vēlamies uzlabot ikdienu, tādējādi piedāvājot labākus piedāvājumus pie mūsu partneriem. Noformējot pasūtījumu vai piesakoties mūsu jaunumiem - klients neievada sensitīvus datus - kā piem., personas kods, līdz ar to nekādi sensitīvi dati nevienam netiek nodoti, jo tie mums nav pieejami.
Tāpat ikvienam ir iespēja atteikties no jaunumu saņemšanas - gan pašā e-pastu izsūtnē, gan rakstot uz [email protected], [email protected] vai zvanot 25220220.

G

donna b 18.01.2018

Nja, tapec es brinos, kapec no Cilika info reklamas jau sen esmu atteikusies, bet tie suta un suta savus piedavajumus par picam, kas ir vissliktakas Rigaa...

G Godīgais 19.01.2018

"Tāpat vienmēr saviem klientiem vēlamies uzlabot ikdienu"
-Pastāvīgi sūtot reklāmas īsziņas un nododot telefona numuru citiem uzņēmumiem, lai tie arī var sūtīt savas reklāmas.

"Tāpat ikvienam ir iespēja atteikties no jaunumu saņemšanas"
-biju zvanījis uz 220.lv un prasījis lai nesūta reklāmu un izdzēš manus datus, saņēmu atbildi ka datus izdzēst nevar un īsziņas joprojām nāk un nāk. Mājaslapā arī nevar neko izmainīt, jo nemaz nebiju tur reģistrējies.

Vairākas reizes esmu iepirciec - nevienu sms reklāmu nēesmu saņēmis. Ir bjusi aptauja, uz epastu, par to kāda man bija pieredze veicot pedējo paūtījumu. Un daudz spama epastā no kura veiksmīgi var atteikties. (Epastam pašā apakšā saite: "Atteikties no 220.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas") Bez nekādām reģistrēšanam.
Tie ir viņu lietošanas noteikumi, viss ir uzrakstīts, viss ir skaidri saprotams, nepatīk? Neiepērcies. Kur ir problēma? Tas nav vienīgais interneta veikals. Katram ir savi noteikumi, dažiem ir pat vēl jautrāki par šiem.

Egons 2727 13.04.2018

Kā atteikties no 220.lv sms, ļoti apnikušas viņu regulārās nakts izpārdošanas. Vienreiz kaut ko tur nopirku un tagad nožēloju. Būtu zinājis ka tagad visu mūžu saņemšu tās traucējošās īsziņas - nebūtu tur nekad iepircies.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.04.2018

Labdien, atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lūgums atsūtīt e.pastu uz [email protected] norādot mob.tel. nr. lai varam izņemt Jūsu nr. no mūsu datubāzes.