www.sudzibas.lv 220.lv Neatgriež atpakaļ naudu par nesaņemto preci!

220.lv - Neatgriež atpakaļ naudu par nesaņemto preci!

Izvēlējos 2 preces kuras bija uz vietas noliktavā lai ātrāk saņemtu-datorkrēslu un saliekamo galdu (tajā brīdī noliktavā bija 4gab. !) pasūtījumu veicu 5. Maijā-piegādes laiks tika nozīmēts 8. Maijs. Piegādes dienā ne ziņas ne miņas. Sazinos ar viņiem caur epastu un man atbild tikai 11. Maijā un atvainojas par kavējumu-Sola piegādāt nākošajā dienā. Jā-nākošajā dienā kurjers klāt, bet tavu brīnumu atved tikai datorkrēslu, bet galda nav! Atkal solījumi-laika gaitā jau skatos, ka noliktavā visi galdi beigušies. Uzrakstu viņiem lai atgriež naudu atpakaļ, jo nevēlos gaidīt jaunu preci līdz jūnija vidum. Kad atbildēja, kad nē-es neatlaidīgi turpināju rakstīt. Pēdējo reizi man atbildēja 15. Maijā, ka nauda tiks atgriezta, bet joprojām tās nav un uz vairākiem epasta vēstulēm man vairs neatbild un ignorē! Kāpēc citi internetveikali diennakts laikā var atgriezt naudu atpakaļ bez liekām problēmām, bet šim veikalam vienmēr ir kādas problēmas! Es neprasu viņu naudu, bet savu!
Pievienotā failā var redzēt ka pēdējais papildinātais datums piegādei bija 13. Maijs-tagad jau ir 21. Maijs!

21.05.2020

NeWVeL 22.05.2020

ka vispar tur var kaut ko pirkt pa kosmosa naudu? Un vel tads servis briesmigs!1

Andris Sa 29.05.2020

sanemat naudu atpakal?