www.sudzibas.lv 220.lv Melo, velk visu garumā, neatbild

220.lv - Melo, velk visu garumā, neatbild

Gribēju padalīties ar savu pieredzi. Man bija uzdāvināta dāvanu karte, es pasūtīju divas preces, ar visu piegādi, uz 20.07.2020. Pirma šī datuma atnāca ziņa, ka prece vel kavējās un bus uz 23.07.20202. Ok gaidu,.. Pēkšņi atnāk sms, ka par precēm tiks atskaitīta nauda 2 dienu laikā. Nu neko ja nav, tad nav dabūšu visu atpakaļ,. Un jau pasūtu bērnam krēsliņu bērnu veikalā. Ar domu, ka atgūšu visu. Pēc 2 dienām man ienāk 0,56 eur. Un atnāk viena no precēm uz dpd pakomātu. Rakstu viniem, kas un kā un tiekam liidz tam, ka tomēr kur paliek mana dāvanu kartes nauda? ! Uz koan atbild, ka iedošot kodu, lai varu izreret visu summu līdz galam, jo nu tur palika praktiski visa mana summa! Tad nu gaidu, rakstu viniem, jau praktiski mēnesi uz k man vairs neviens neatbild. Un saprotu, ka šo internet veikalu vairs neizmantošu! Un neieteikšu arī nevienam!

04.08.2020

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 04.08.2020

Labdien,
Atvainojamies par rasušos situāciju. Lūdzam Jums norādīt pasūtījuma numuru, lai varētu rast situācijai risinājumu