www.sudzibas.lv 220.lv Līdz šai dienai prece nau saņemta

220.lv - Līdz šai dienai prece nau saņemta

Pasūtīju preci 04.04.2020. Kompresoru, piederumu komplektu, un augstpiediena mazgātāju. Rakstīja ka pasūtījumu saņemsim 07.04.2020. Bet protams neko tajā datuma nesaņemam. Tad atkal rakstīja ka saņemsim 11.04.2020. 😀 pienāca 11.04 preces joprojām nebija. Un tā turpinājās katru dienu. Uz zvaniem neatbild, uz izziņām e-pasta arī. Un tad beidzot atnāca izziņa ka var saņemt pasūtījumu (27.05.2020) atbraucot uz veikalu pakaļ, iznes mums tikai augstspiediena mazgātāju un piederumu komplektu, un Saka ka tas ir viss mūsu pasūtījums... Tad izrādās ka viņiem tāda kompresora nav.. Par kuru jau sen samaksāta nauda. Līdz šai dienai prece nau saņemta. Nekad vairāk nesūtīšu preces no 220.lv. Un attieksme vispār nekada.

03.06.2020

D

S Saulux1 04.06.2020

Par 220.lv internetveikalu vairs nepar ko nebrīnos. 3x sūtīju preces,samaksāju naudu un nākošajā dienā uzraksta,ka prece nav pieejama. Un tad turpinās naudas atgriešanas process. Visu laiku viena vienīga maldināśana. Vairs nekad neko nesūtīšu no 220.lv,tad labāk mazliet ilgāk pagaidu un no 1a.lv saņemu savu preci.

BondsBonds 05.06.2020

Gribi lētāko, gatavojies lētākajam.