www.sudzibas.lv 220.lv Bojāta prece un klientu maldināšana

Atrisināta220.lv - Bojāta prece un klientu maldināšana

Sveiki!
Pasūtījām mēbeļu iekārtu 220.lv. Izpakojot preci, precei tika konstatēts bojājums vienai detaļai. Apmēram, bija nepieciešamas 2 nedēļas, lai kāds reāģētu uz ziņu e-pastā un zvaniem. Kompānijas operatori nepārtraukti atbildēja, ka ir ziņots augstāk stāvošiem un noteikti sazināsies. Pēc cītīgas zvanīšanas un vairāku reižu skaidrošanas, atnāca e-pasts ar ziņu: " labdien!
Ir iespēja no piegādātāja pasūtīt detaļu maiņai, bet detaļas piegāde var ilgt pat līdz 4 nedēļām. Ja esat ar mieru gaidīt, tad mums ir nepieciešams bojātās detaļas numurs apvilkts instrukcija. Ja nē, tad preci pilna komplektācijā ņemam no jums atpakaļ. " ņemot vērā ārkārtas stāvokli valstī, lieka braukšana uz rīgu, kur ceļa izdevumus neviens nesegs, vienojāmies, ka tiks veikta naudas atgriešana bojājuma apmērā, ko izvērtēs viņu speciālisti. Abas puses vienojāmies, ka esam ar mieru. Vienojāmies, viss kārtībā. Tad, nedēļu klusums. Atkal, jāzvana, kas notiek. Izrādās, neviens vienošanos kurjeram nav izsūtījis, izsūtīšot. Atnāca sms no 220.lv, ka nākamās nedēļas laikā sazināsies kurjers. Paiet vēl nedēļa - nekā. Atkal zvans 220.lv, nesaprot, viss ar vienošanos kārtībā, bet neviens to nav izsūtījis - izsūtīšot. Paiet vēl 5 dienas un nekā. Atkal zvans un viss no sākuma. Sola atzvanīt un vienkārši šo solījumu ignorē.
Joprojām tiek zvanīts, no rītiem un pēcpusdienā, kur saņemam vienu un to pašu atbildi. Pašlaik, gadījās klientu apkalpošanas speciāliste, kura skaidri norādīja, ka viņiem ir vienalga un ja vēlamies, varam vērsties atbildīgajos dienestos.
Ļoti skumji, ka šīs attieksmes dēļ, netiks veikts neviens sūtījums un netiks ieteikts šis veikals arī citiem paziņām.
Aicinām klientus ar negatīvu pieredzi, neklusēt un nesamierināties par 220.lv vadības vienaldzību un nepieļaut, ka uzņēmums pelna uz tā rēķina, ka cilvēkiem vairs nepietiek pacietības ar viņiem cīnīties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tomssssss 21.05.2020

Piedāvājām paši, ka varam iebraukt kādā no ofisiem, jo bijām ceļā uz Rīgu. Dokumenti tika sagatavoti un nauda tika ieskaitīta solītajā laikā.

T