www.sudzibas.lv 220.lv 220 neizvēlieties.

220.lv - 220 neizvēlieties.

Neiesaku 220lv.
1. Preces galīgi neatbilst aprakstam , krāsai vai kam citam. Divas reizes jau atsūtījuši pilnīgi citu preci. Uz ko veikals atbild - sūtiet atpakaļ. Vai man būtu par saviem līdzekļiem jāsūta prece atpakaļ?
2. Preces ir nekvalitatīvas - lētais poļu ražojums ar nenormālu uzcenojumu. Nopirku bērnam rotaļlietu ar gaismām un skaņu. Pa 8 EUR. Pēc mēneša nejauši uzgāju lētos krāmus...tur tieši tāda pati rotaļlieta pa 2.50.
3. Piegādes laiks. Kas veic pāsūtījumu, rādās, ka piegāde būs pēc nedēļās. Pēc noformējuma - prece jāgaida līdz pat 3 nedēļām. Viņiem pašiem nekā nav. Veikals pasūta no poļu nekvalitatīvās noliktavas un tad nu gaidi, kamēr piegādās...
Tiešām ļoti slikts veikals, serviss... Un vēl ar tādu pa TV reklamējas. Kauns un negods.

04.10.2019

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 04.10.2019

Labdien,
Lūdzam Jūs atsūtīt pasūtījuma numuru, lai varētu izpētīt radušos situāciju.

Ventilators 04.10.2019

nu trakums.. tas ir nenormāls uzcenojums precei par 8eiro. Pati arī teicāt krāmu veikalā pa 2.5eiro. Nevis veikalā. Salīdziniet veikalus pēc to pozīcijas tirgū. Es taču nebļauju par lietotiem apģērbiem un brendu veikaliem. Cenu atšķirības ir pamatīgas.

Ja neviens cits nepiedāvā konkrēto preci, tad ko var čīkstēt. Veikalos aŗi laiks rit uz priekšu un sortiments mainās un ja pēc mēneša ir kaut kur citur un lētāk, tam dažādi apstākļi kāpēc tā un to nevarēsiet uzminēt.

Beidziet liekuļot ar lietām, kurā neesat kāju spērusi. Ieraksts. Piekrītu tikai par to komunikāciju ar klientu un preces neatbilstību... tas gan nav forši un pa pakaļ vajag pārdevējam.

S Sindija Grinevicka 21.11.2019

Man nekad nav bijusas problemas ar 220.lv vienmer pasutu mantas nesen pasutiju kameru. Lieliska stavokli viss gliti salikts un tika atvests pat dienu atrak par noteikto datumu.