1shop.lv - Garantija

Nolēmu iegādāties meitai, dzimšanas dienas dāvanā mobilo telefonu MT18i, aplūkojot internetu, izdevīgākais un tuvākais piedāvājums bija "1Shop.lv". Iegādājos telefonu savlaicīgi, nedēļu iepriekš. Pirkšanas brīdī palūdzu telefonu ieslēgt, lai pārliecinātos, vai tas strādā, OK! Telefons netika lietots, tajā netika ievietota pat sim karte.
Divas diena pirms meitas jubilejas, mēs ar sievu nolēmām telefonu izņemt no iepakojuma un ieslēgt telefonu, apskatīt "dāvanu", telefons neieslēdzas, mēģinājām lādēt, nekādu rezultātu.
Nākamajā dienā griezos ar pretenzijām SIA „MOBILUX” veikalā "1Shop.lv", „MOBILUX” servisa centrā telefonu pusstundu pabakstīja un pateica, ka tam, kaut, kas nojucis, protams, sākās futbols par to, ka telefons, visdrīzāk ir ticis nomests zemē, un tas ir jāved uz Sony Ericsson ekspertīzi. Cik sapratu, nododot telefonu SIA „MOBILUX” nosūtīsanai ekspertīzei es zaudētu vismaz nedēļu, jo ekspertīze, parasti aizņem, vismaz trīs dienas, bet meitai jubileja, jau pēc divām dienām, kura, protams, gaida dāvanu! Nolēmu telefonu ekspertīzei nodot personīgi.
Visa cieņa remonta grupai MTTC Čaka ielā 62, kuras speciālisti spēja saprast situāciju, operatīvi un objektīvi izvērtēja telefona defektu, kurš protams, nebija saistīts ar mehāniskiem bojājumiem, vai, kādu citu iemeslu, kas paredz garantijas atteikumu.
SIA „MOBILUX”, protams, tajā pat dienā, bez "īpašiem" pārmetumiem telefonu samainīja, bet nekādas morālas atlīdzības par pārmetumiem, kā arī materiālas atlīdzības par individuālo ekspertīzi, pat neatvainojās, vienīgi, menedžeris nospieda lifta pogu, droši, lai ātrāk aiztinos!
Cik sapratu no tā, ko man teica ekspertīzē, iespējamā problēma telefonam bija ar reģionu, jo uz iepakojuma nebija LV. Šādus telefonus ieved no citā valstīm un programmatūru attiecīgajam reģionam, piemēram Latvijai, pārinstalē uz vietas, ne vienmēr ir veiksmīgas programmu versijas!
Iespējams, lai izvairītos no šādām situācijām, ieteiktu citiem, atšķirībā no manis, ievietot SIM karti veikalā, un lietot telefonu uzreiz!