www.sudzibas.lv 1k.lv Atgriezu preci, bet naudu neatdod

1k.lv - Atgriezu preci, bet naudu neatdod

2018. gada 21. Jūnijā iegādājos televizoru Sencor 43” (SN. 43US5002017080172) pa 273.69 EUR interneta veikalā www.1k.lv (SIA Latvijas Eksports). Konstatēju, ka televizora ekrānam ir viens pikselis (led punkts), kas nefunkcionē.
2018. gada 28. jūnijā bija iespēja nogādāt televizoru atpakaļ pārdevējam, tas tika izdarīts. Pārdevējs televizoru pieņēma un informēja, ka tas tiks nodots uz diagnostiku un par rezultātu mani informēs 2 līdz 4 nedēļu laikā.
Saskaņā ar patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6. punktu nauda bija jāatgriež 14 dienu laikā no preces atgriešanas, kas joprojām nav noticis.
Zvanot pārdevējam, katru reizi ir atrunas par to, ka prece ir nodota ražotājam un joprojām neesot abildes par diagnostiku. Jau ir pagājuši četri mēneši un aizbildinājumi turpinās.

25.10.2018

Ventilators 26.10.2018

Jocīgi, ka pašu lapā rekvizīti nav mainīti un tie ir SIA GM17, bet jūs norādat, ka SIA Latvijas exports. Kā viens tā otrs pat nav PVN maksātāji :) veiksmi

Pacco_al 30.10.2018

Sūdzība PTAC, jo nav stāsts ne par garantiju ne par brāķi. Jūs izmantojat likumā noteiktās 14 dienu atteikuma tiesības un varat atgriezt preci bez jeb kādiem skaidrojumiem. Bez tam ja prece ir bojāta un nedarbojas vēl jo vairāk.
Domāju, ka viņi pēc tam piedāvās garantijas remontu vai vēl ko tādu, lai tikai nevajadzētu veikt naudas atmaksu.
Ja ir mainījies SIA nosaukums, tad jau ir skaidrs, ka nekas labs nav gaidāms...
Lai veicas...