www.sudzibas.lv 1c andi Slikts serviss, apkalpošana

1c andi - Slikts serviss, apkalpošana

Nekad neizvēlaties 1c Andi par sava uzņēmuma tirdzniecības programmu - tā principā nav lietojama, lēna, nemitīgi karās, nestrādā un nav iespējama ikdienas lietošanai (neskatoties ne uz to vai nomājat, vai esat nopircis šo programmu, nav strādājama un lietojama) komunikācija ar klientu-ārpus kritikas-rupja-darbinieki lielākoties runā tikai krieviski.

L Ligijav 03.03.2020

Jums ir pilnīga taisnība. Jauninājumi tiek izsūtīti tikai pēc pieprasījuma. Pēc atjaunošanas sabrūk puse programmas, jāsāk visu no jauna. Labāk nezvanīt, jo atbild rupji un "es neko nezinu, par to atbild cits cilvēks". Nepērciet ANDI programmas!

M mondo 03.11.2023

Es pilnīgi piekrītu, jau 5 gadus strādājam ar Andi uz īri pamata, diemžēl samaksājām ļoti daudz par dažādām izmaiņām programmā jo mums ir sava specifika un tagad nevaram mainīt firmu bet es gribētu pabrīdināt visus, ja meklējat grāmatvedības pakalpojumi vai programmu nekad neizvēlēties ANDI kā kompāniju, vissliktākais serviss un attieksme pret saviem klientiem, manā dzīvē es redzēju tādu tikai padomju laikā no pārdevēja kas strādā tirgū, ļoti dīvaini jo arī direktora vietnieks Svetlana vēl sliktāka par saviem darbiniekiem.
Хотела предупредить, если вы находитесь в поиске фирмы по бухгалтерскому обслуживанию или в поиске программы, никогда не связывайтесь с компанией ANDI, работаем уже 5 лет, на аренде программы, к сожалению, поменять нет возможности, потому что, за многие изменения в программе, под нашу специфику, были заплачены большие деньги, приходится терпеть. Хамское отношение, лучше не звонить и ничего не спрашивать, хотя 2 часа в месяц, бесплатные консультации входят в цену. Если вы хотите вспомнить, каких хамских продавцов, можно было встретить в Советское время на базаре, достаточно поговорить с их замдиректора Светланой. У нормального человека, будет культурный шок. Держитесь дальше от этой компании и не повторяйте чужих ошибок!