1a.lv - Telefons

Noperkot pie viniem telofonu nesen uzzinaju ka tads telfona IMEI nav registrets pie mums Latvija

Gribot atjounot programaturu telefona es sazinajos ar Telefona razotaju pec IMEi vini pateica ka sis telefons ir registrets un ir domats lietosanai Indonezija.

Vel Labi ka Razotas nav aizblokejis IMEI, jo nav registracijas datu musu valsti

Mans jautajums 1a darbiniekiem palika neatbldets, ka telefons bez regitracijas tika te, Jo telofonus razo un izplata ar specialam specifikacijam uz dazadam valstim (valodas, settingi, gps u.tt)

1a.lv Pārstāvja atbilde 04.08.2014

Sveiki! Ja rodas šāds gadījums un tiek noskaidrots, ka telefons nav paredzēts Eiropas tirgum 14 dienu laikā pēc iegādes, nepieciešams vērsties pie mums birojā, lai varam risināt šo situāciju un apmainīt preci. Ja tiek konstatēts pēc 14 dienām, mēs nodrošinām garantiju 2 gadi fiziskām personām. Šāds gadījums ir radies, jo piegādātājs mums atsūtīja telefonu, neinformējot, kādam tirgum šī ierīce ir paredzēta, paši pirms pārdošanas nepārbaudām, kādam tirgum prece tiek paredzēta. Ļoti atvainojamies par šādu gadījumu un ja rodas jautājumi, droši rakstiet uz [email protected] vai [email protected] ;)

Dainis 11.02.2017

Tas tapēc, ka preci iegādājies interneta veikalā , viņi lai nomestu cenas tirgos visus mēslus pēc kārtas, jo nav izdevīgi nemt no latvijas vairumtirgotāja, tapēc ievedīs no ķīnas indonēzijas untt, skopais vienmēr samaksās dubūltā!