www.sudzibas.lv 1a.lv Tirgo lietotus telefonus

Atrisināta1a.lv - Tirgo lietotus telefonus

Pasutiju interneta JAUNU mobilo talruni. Viss itka ok. Kad atbraucu sanemt preci mukusalas 41 ofisa tad pieversu uzmanibu uz telefona iepakojumu. Uz abiem kastites saniem kur atrodas orgjinalas uzlimes pa virsu bija parlimetas citas uzlimes. Tatad telefons pirms tam bija lietots. Prasiju vai var citu dabuut uz ko protams atbilde bija ka nav vairs tadu modelju uz vietas. Teicu ka veelos citu kurs nav lietots. Meitene kas stradaja 08.08.2017 teica ka pasutiit citu telefonu un nakamaja diena sanemshu apstiprinajuma sms. Protams veljoprojam gaidu... Ar to visu velejos pateikt ka droshibas uzlimes vajag parbaudit neatejot no kases. Jo maksaju naudu par jaunu telefonu nevis lietotu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 11.08.2017

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski, situāciju izskaidrojām un atrisinājām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta mroscar1985 25.08.2017

Situacija tika atrisinata, jo nakamaja diena tiku aicinats uz ofisu iznjemt savu JAUNO telefonu. Ja, soreiz tiesam bija jauns un nekadu pretenziju vairs nav. Diezgan atri risinas problemas...

K KR 11.08.2017

Varbūt nevajag kaktu kantorī preces pirkt? :)

Dainis 11.08.2017

1a, jau ir interneta veikals, ko tu gaidīji? viņi ņems preci no jebkura kurš dos lētāk..