www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, kā arī nav atgriezta prece atpakaļ

1a.lv - Slikts serviss, kā arī nav atgriezta prece atpakaļ

Augustā sākumā tika nopirkts televizors (RMA-1672722-1), kad tika piegādāts, konstatējām statīva bojājumu nebija iespējams pilnībā ieskrūvēt skrūves statīvā tikai līdz pusei, kā arī tas nevarēja izskrūvēt laukā.
Nosūtījām atpakaļ ar atteikuma veidlapu. 1a serviss aptuveni trīs nedēļas noturēja pie sevis, pēc cītīgas zvanīšanas un veikala apmeklējuma mums atteica atgriezt naudu, jo tā ir mūsu vaina.
Mēs to mēģinājām apstrīdēt un izmantojām neatkarīgo ekspertīzi, tad atkal tie noturēja 3 nedēļas, pēc ilgas zvanīšanas mēs tos sazvanījām aptuveni jau septembra beigas 25. datums sarunājam ka ņemsim TV atpakaļ, jo tas nav normāli ne TV ne naudas jau gandrīz 2 mēnešus.
Pēc sarunas solīja tuvākajā laikā atvest TV ar kurjeru ir 4 oktobris pagāja 7 darba dienas TV joprojām neatveda. Es nesaprotu kur problēma, kāpēc nevar atvest? Naudu atgriezt nevar, TV atvest atpakaļ arī nevar. Saziņas arī nekādas nav.

04.10.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.10.2019

Labdien,
Precei ir konstatēts mehānisks bojājums, kas ir izveidojies nepareizas preces ekspluatācijas un statīva pieskrūvēšanas rezultātā.
Saskaņā ar vienošanos, kā kompensāciju piedāvājām Jums jaunu televizora statīvu un bezmaksas preces nosūtīšanu uz Jūsu vēlamo adresi.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Papildināts SofijaRakusova 05.10.2019

Paldies, ceru uz drīzu TV saņemšanu.