Atrisināta1a.lv - Serviss

Labdien es 16 aprili nodevu preci uz garantijās remontu un teica ka mēneša laika sataisis un tā pec 16 maija vel nēesu dabisks preci atpakaļ un driz jau bis ka 2 mēnesi ka gaidu preci un vel neesu saņemis. Es zvanu visu laiku 1a.lv un prasu par nodoto preci un pēc tam vi neatzvanīja jo šodien no rita pazvanīju un teica ka sis dienas laika dos atbildi bet nav devusi nekadu zinu par nodoto preci

03.06.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien,
Nodotā prece šobrīd ir autorizētā servisa centrā.
Darīsim visu iespējamo, lai atrisinātu šo situāciju, pēc iespējas ātrāk. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, ka garantijas serviss ir ieildzis.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.08.2019

J Janis Ozolins 18.06.2019
Slikts serviss

Sveiki es šodien biju aizbraucis uz 1a.lv veikalu viņi man iedeva tikai sifteri kuru nenodevu un vel joprojām gaidu stūri kuru nodevu 16 Aprili un gaidu stūri 3 mēnešus jau iet 4 mēnesis ka vel neesu dabūjis stūri. Zvanot uz 1a.lv katru 5 dienu un prasu par nododoto stūri un visu laiku atbild ka stūre ir servisa un nav nekādas ziņas par sturi kad viņa tiks atdota ja jūs šis mēneša laika nedabūšu stūri iešu uz Beztabu

S Sudzibas.lv Admin 18.06.2019

1a.lv Pārstāvja atbilde 20.06.2019

Labdien,
Nodotā prece šobrīd ir autorizētā servisa centrā.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.