www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, bojājums

1a.lv - Slikts serviss, bojājums

Atnāca salauzts cietais disks. Nākošajā dienā es atvedu uz servisu un prasīju, lai man atgriež naudu. Cieto disku atsūtīja uz servisu un pēc tā laika gaidīju mēnesi. Atnāca man sms ar atteikumu, kad neatgriezīs naudu un neapmainīs pret citu cieto disku. Paildus visam bija garantīja, kuru viņi neņem vērā, jo garantījai izrādās bija defekts.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 26.04.2018

Labdien! Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju izskaidrojām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Deniss2 28.04.2018

Situācija par cieto disku nav izkaidrota. Par salauzto disku ,kurš maksāja 41 eiro + ceļš 32 euro,jo ceļš turp un atpakaļ 4x uz servisu . Aizbraukt iz turieni noskaidrot sitāciju un adot disku ,tad paņemt atpakaļ disku. + iztērēts laiks ( gaidīšana uz sitāciju noskaidrošanu un diska apskati un uz ceļa) . Serviss man pazvanīja un atvainojās par situāciju un piedāvāja atlaidi uz preci “asus gtx1050ti” ,kurš maksā 184€ un atlaide ir -7€. Tas ir smieklīgi es vairāk izstērēju ceļam ! Neiesaku jums šo veikalu, ja pēctam negribat par sabojātu preci samaksāt 2x vairāk!

D

E edgars112 27.04.2018

Rakstiet sūdzību patērētāju tiesību birojā un redzēsiet ka ātri vien visu nokārtos. man bija kaut kas līdzīgs tikai ar depo, uzrakstiju sūdzību, aizgāju vēlreiz ar savu beigto preci pie viņiem, patiecu ka iesniegšu sūdzību patērētāju tiesību biroja un parādiju lapu ko uzrkastīju. 10 minūšu laikā viņi man atgrieza naudu, bet ieprikeš bez sūdzībaS lapas pasūtija mani bekās.

D Deniss2 28.04.2018

Vini ar mani sazinajas ,bet komfliktu neizrisinajam. 1a.lv ir pilnigs SŪDZ. nevajag neko pirkt tur.