www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

1a.lv
interneta veikals pievilina klientus no citiem interneta veikaliem ar ātriem piegādes termiņiem, manu prāt cita izskaidrojumu neatrodu, bet tā viss nav, mehānisms ir ļoti prasts, izvēloties preci klientam sola īsu piegādāšanas termiņu ar rēķina apmaksāšanu caur interneta banku un tur jau ir tas triks nauda samaksāta! Atpakaļ to naudu tik ātri nedabūsi, atliek vien gaidīt preci.
Kā manā gadījumā pasūtīju preci uz Ziemassvētkiem kā pārsteigumu sev un ģimenes locekļiem 22.12.2019 un solīja piegādāt 23.12 Uriekstes ielā, cena arī nebija no tām lētākajām. Tagad jāgaida 27.12 bet svētki jau sabojāti. Lūk, tāds mans neapmierinātais stāsts un uzmanāties no īsiem piegādes termiņiem. Veiksmīgus un priecīgus Ziemassvētkus!

23.12.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2019

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.02.2020

U

Joe Rogans👽 24.12.2019

Tiešām tv tik svarīgs, ka var sabojāt visus z-svētkus? Labs nāk ar gaidīšanu.

U Uldis 24.12.2019

Vairāk kā attieksme, sola un neizpilda.

Z zuze91 24.12.2019

Katru gadu viens un tas pats-visi visu atlikuši uz pēdējā brīža pēdējo brīdi un nu līdz sirds dziļumiem vīlušies, ka gada noslogotākajā periodā neviens nevar paspēt viņu iegribas izpildīt...

U Uldis 24.12.2019

Es tik atgriezos 21.12 LV, bet tas tik un tā neizskaidro kāpēc es nevarēju saņemt preci solītā laikā.

B biznesaklients 25.12.2019

Āmen

B biznesaklients 25.12.2019

Uldi, un ārzemēs nav pieeja internetam?

h3natymast€r 24.12.2019

ir taču gada skaistākie svētki - pateicības, dāvināšanas/ piedošanas un mīlestības laiks.