www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Iegadajos planseti julija beigas.. Pirmos menesus gaja labi a un tagad pedejos 2 menesus ekrans vienkarsi iesprust un pats no sevis izsledzas un iespedzas. Ta ka es plansete sezu katru dienu vairakas stundas diena tad diena tas notiek lidz pat 5 reizem. Nekadas garantijas nav. Nekad veirs neko nepirksu no sis kompānijas! Pluss man vel par to jamaksa ir pus gads

08.12.2018

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 10.12.2018

Labdien,
Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, diemžēl neveiksmīgi. Jums kā pātērētājam precei ir 24 mēnešu garantija. Lūgums griezties autorizētā servisa centrā, lai veiktu preces diagnostiku. Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected]
Jauku dienu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 10.01.2019

M McGaret 09.12.2018

Planšetes nav domātas priekš spēlītēm ...

B bubulis69 09.12.2018

Plansetes ir domatas lai stradatu ar vinam. Iedomajies, piemeram, taksometru soferis, vai ari kads cits stradnieks kuram plansete ir vajadziga ikdiena. Man ari nacies ljoti sapigi iegrabties no 1a.lv. Gan ar elektroniku, gan ar virtuves iekartam no Bosch. Tada sajuta ka vienkarshi 1a.lv ir veikals kuram nogruzh zemakas klases produktu, vai ari brakjus un letticigie iedzivotaji vienkarsi delj cenas ar izkartu meli skrien pakal. Kad jus cilveki beidzot sapratisiet to?

Rīgа 09.12.2018

Laipni lūgta aitu klubā! Domājāt, ka būsiet izņēmums un 1a.lv jums atsūtīs kvalitatīvu preci?

B bubulis69 09.12.2018

Labs. :D :D :D Trapits 10nieka :D

donna b 09.12.2018

Bet kapec nav garantijas vai kas trauce pieprasit remontu utt, ko viniem ir janodrosina?