www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Kārtējais neapmierinātais klients, kuram izbojāti Ziemassvetki.
Prece pasūtīta tika 12. decembrī, bet vēlamo piegādes datumu norādiju kā 22. decembri, lai gan piegāde bija iespējama arī ātrāk.
Veikalam bija 10 dienas laika preci piegādāt, bet ar to laikam bija par maz. Sūtijums nav pienācis vēl šodien, tas ir jau 26. decembris!
Cilveki ļoti rēķinas ar piegādes datumu, īpaši pirms Ziemassvētkiem, bet 1a.lv tas nerūp pilnīgi noteikti!
Sazvanīt viņus nevar, viss noslogots, arī piedāvāto atzvanīšanu neesmu sagaidijis.
Kad beidzot sazvanīju viņus 23. decembra vakarā, dzirdeju no viņiem tikai atvainojiet, diemžēl un piedodiet! Nekādas pretīm nākšanas vai situācijas risināšanas! Pat piedāvāju pats sūtijumam aizbraukt pakaļ, lai kur tas būtu, bet operators pat nezināja nosaukt, kur sūtijums atrodas, nekādas atsaucības! Lūk, serviss..
Un šī ir jau trešā reize, kad ar šo iveikalu ir kādas problēmas, un noteikti arī pedējā, jo pasūtījumi šeit vairs netiks veikti!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos, diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz uzsūtīšanu būs iespējama orientējoši uz 03.01 - 04.01 datumu. Ļoti liela ienākošo zvanu, e-pastu daudzuma dēļ, diemžēl, ir zināmas sarežģītības mūs sazvanīt un laicīgi saņemt atbildes uz e-pastiem. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kashels777 05.01.2017

1a.lv sazvanīja mani, vairākkārt atvainojās, solija uzlabojumus un vēl kā atvainošanos par notikušo, atsūtīja dāvanu. Protams uzticība iedragāta, bet patīkami tāpat.

K

A Anna Bērzs 26.12.2016

Man tieši tàda pati situàcija! Ziemassvētku dàvana netika piegàdàta, kaut gan tika pasùtìta labu laiku iepriekš, sazvanìt nevar! Cerams ka lidz Jaunajam gadam saņemšu!

M Milda Kušš 27.12.2016

Man bija tas pats.2ned laiks bija piegādāt,bet nepiegādāja

O Oskars1241 27.12.2016

1A ir tik kompetenti ka pie katras sūdzības vienkārši "copy & paste" vienu un to pašu tekstu...

T Tong Po 27.12.2016

Mjā... 1a.lv ir sava veida "slavenība" šajā vietnē! Facebookā pat atspējojuši novērtēšanas jeb "review" iespēju - laikam jau baidās tukstošus vieninieciņu saņemt!

L lalja416 27.12.2016

Šodien man itkā var teikt labas ziņas ,5 no rīta epastā uzraksta ,kad paciņa nodota kurjieram un ap 12.00 jau bija omniva pakomātā...bet tāpat nikna esu jo tika solīts kad būs 22 decembrī nevis 27 decembri ,pat neatvainojas nekā .

J Julija 06.01.2017

Neatliec uz rītu, ko vari izdarīt jau šodien. Paņem savu Džekpotu nesošo Laimīgo Biļeti jau tagad un sāc 2017. gadu ieejot dzīvē, par kādu vienmēr esi sapņojis! http://lotoguru.eu