www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts Serviss

1a.lv - Slikts Serviss

1. Veicu pasūtījumu 1a.lv. Veikals Sola, ka piegāde tiks veikta 17 dienu ietvaros. Precīzi 17. Dienā no pasūtījuma veikšanas dienas saņemu sms, ka piegādes laiks tiek pārcelts vel par 2 nedēļām.
Uzdodot konkrētus jautājumus 1a, saņemu nekonkrētas atbildes.1a negarantē preču saņemšanu arī pēc pārliktā piegādes laika. Komunikācija nožēlojama. Servisa līmenis nokritis līdz nepazīšanai.
Solītie piegādes termiņi neatbilsts patiesībai.

2. Precīzi pirms gada tika iegādāta elektriskā pļaujmašīna kurai pļaušanas laikā aizdegās motors.
Serviss noraidīja garantiju. Es esmu pats vainīgs ka motors aizdedzies.
Nododot preci servisā. Gaidīju 3,5 nedēļas līdz saņēmu sms par to, ka prece nodota servisam. 1a taisnojās ka prece uz servisu tika nosūtīta jau sen, praktiski nākamajā dienā pēc nodošanas 1a punkta. , tehnisku iemeslu dēļ sms saņēmu novēloti.
Klaji meli jo servisa atzinumā norādīts, kurā datumā servisa centrs saņēmis bojāto preci no 1a.
1a.lv melo klientiem par piegāžu datumiem, par garantijas servisa procesu termiņiem.

15.06.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.07.2020

Labdien,

Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu apstākļu dēļ. Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Kaspars 09.07.2020

Runa nav par to, ka kavējas piegāde. Runa ir par to, ka netiek laicigi paziņots klientiem par kavēšanos. Dienā, kad jāsaņem prece atnāk sms, kad piegāde pārcelta. Nejau preces ienākšanas dienā noliktavā, tā uzreiz tiek pieņemta noliktavā, ievietota lokācijās, tad atlasīt, sapakota un no Uriekstes ielas piegādāta uz Ozolu. Katram procesam nepieciešams laiks. Jūsu sistēma neparedz opciju paziņot klientiem laicīgi par kavēšanos.

Par RMA darbinieku kompetenci man vispār trūkst vārdu. Kāds tas bija pirma 4 gadiem tāds tas ir arī šobrīd. Skaidrojumus uz saviem jautājumiem , iedziļināšanos lietas būtībā nesagaidīt nekad.

K

T Taisnīgums99 17.06.2020

Apsaubu, ka kads veikals kaut ko sola! te izskatas pec karteejaa neveiksminieka!

a par cik tad to plaujamo pirki, ko? gan jau leetu sudu pats nopirki, sadedzinaji vai parkarseiji un tagad grib naudu, lieliskais pircejs. Jus jjau rakstat, ka izsutija viena diena bet sanema cita, kur ir teiks ka ta ir nakosa diena? ne jau Latvija te visi remonti notiek!