www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss, Preces nepiegādāšana

1a.lv - Slikts serviss, Preces nepiegādāšana

Sveiki!Pievienojos sūdzībai par internetveikalu 1a.lv!!!Prece tika pasūtīta 11.12.2016...13.12.2016 saņēmu apstiprinājumu,ka prece ir pasūtīta.NAUDA arī tika 1a.lv pārskaitīta 13.12.2016.preci solīja piegādāt 22..12.2016,bet tie diemžēl bija tik tukši solījumi.SAZVANĪT viņus ir ļoti,ļoti grūti.zvanīju 23.,28,33.12.2016,bet operatori baroja tik ar tukšiem solījumiem.ESOT jau prece kurjerdienestam nodota,tad tikai noliktavā esot utt. 04.01.2017 šerpa dāma no šī internetveikala atcirta ,ka atksaitīšot atpakaļ naudu.nauda kontā joprojām nav atskaitīta atpakaļ.KĀ jau daudziem mums arī sabojāti svētki!!!!ESAM ķīlnieki nav ne telefona par kuru samaksājām ,ne naudas kontā.1a.lv internetveikals krāpjas!!!UZMANIETIES!!!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 07.01.2017

Sveiki, ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar pasūtījuma izpildes kavēšanos un kavēšanos ar naudas atgriešanu, diemžēl ir radusies liela rinda uz naudas pārskaitījuma operācijām, tādēļ ir aizkavēšanās. Grāmatvedība sola, ka 3 dienu laikā noteikti nauda būs jau Jūsu kontā. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Sardele 09.01.2017

Rinda uz naudas pārskaitīšanas operācijām?? :D
1a cilvēkus par galīgiem muļķiem uzskata jau. Tādas lietas notiek ar vienu peles klikšķi, nestāstat pasakas. Jūs saviem darbiniekiem algu arī pa vienam fiziskam maksājumam skaitat, ja?

B Bēdīgā 10.01.2017

Man ir tada paša lieta es pasūtīju 20.12.2016 bet man katru reizi pārliek piegādes tadumu uz doto brīdi man jau ir pārlikts uz 13.01.2017 viņi jau 3 reizes bez manas piekrišanas pārlikuši piegādes datumu.

T tautu meita 10.01.2017

Man shovakar (10.01.17) laipni pazinoja us e-pastu ka planota piegade ir 09.01.17!!!. Lielisks serviss:(((