www.sudzibas.lv 1a.lv Slikta kvalitāte un garantija.

Atrisināta1a.lv - Slikta kvalitāte un garantija.

Es iegādājos datorkasti, kurai bijā stikls sāna panelī. Uzreiz pirmajā dienā atverot sūtījumu pamanīju stiklā švīku un to ka sāna panelis bija nedaudz šķībs. Rakstīju 1a.lv ,lai man atsūta atpakaļ naudu vai iemaina pret jaunu tādu pašu datorkasti. Atbildi nemaz nesaņēmu no viņiem.
Nesen veicu citu pasūtījumu, pasūtiju divus dzesētājus datoram un kontrolieri priekš datora, viens dzesētājs strādā labi, bet otrs atnāca jau ar vienu nolauztu daļu. Kontrolieri nēesmu vēl izmeiģinājis, bet nu cerams tas vismaz strādās.
Šo sūdzību rakstu, jo neesmu apmierināts ar pasūtījumu kvalitāti un 1a.lv garantiju jeb lietu, kura nepastāv.

02.03.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 04.03.2019

Labdien,
Centāmies ar Jums sazināties telefoniski, diemžēl neveiksmīgi.
Uz visiem Jūsu sūtītajiem e pastiem esam Jums atbildējuši, lūgums pārbaudīt surogātpastu.
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar, bet šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ja, prece tiek saņemta ar defektu, lūgums uzreiz sūtīt informāciju e-pastā [email protected] ar problēmas aprakstu un bildēm, lai mēs pēc iespējas ātrāk varētu sazināties ar piegādātāju un atrisināt situāciju.
Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.04.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.04.2019

D dzordijs 03.03.2019

pilnīgi piekrtītu. šis veikals negrib strādāt ar garantijām.. pierādījies vairākkārtīgi, un sūdzību šeit pietiekoši. māk tikai pārdot un vēl jautājums kā, cik kvalitatīvi.. vienmēr mūžība jāgaida uz piegādi. riteņus ved vairāk par mēnesi u.t.t ķipa LIELS veikals.. pffff

Facepаlm 03.03.2019

Nu gan tauta... Pirms iepirkties šajā slavenajā internetveikalā, gadījumā nevajadzēja padomāt ar savu galvu, vai ir vērts riskēt ar pazaudēto laiku un naudu? Bet nē, viņš tāpat nopirks un pēc tam raudās, pievienojoties lielajam aitu baram sūdzības.lv, kur jau pilns ar identiskām sūdzībām par 1a.lv.