www.sudzibas.lv 1a.lv Šādu preci neesmu saņēmusi

1a.lv - Šādu preci neesmu saņēmusi

9. Maijā veicu pasūtījumu internetveikalā 1a.lv. Pasūtīju duškabīni ar izmēriem 100x100x 220. Norādītais piegādes laiks 12. Maijs. 12. Maijā duškabīne netiek piegādāta. 21. Un 22. Maijā sāku zvanīt 1a.lv interesēties, kur mans pasūtījums - atbilde neseko. 29. Maijā rakstu epastu uz to man atbild, ka pasūtījums tiks piegādāts 02.06 - tas nenotiek. 4.06 rakstu atkal epastu - uz šo man vispār neviens neatbild.5.06 rakstu atkal - konkrētas atbildes nav. 10.06 rakstu atkal, jau ar draudiem sūdzēties - šoreiz seko atbilde, ka piegādās 12. 06. Šoreiz solījums tiek izpildīts - duškabīne piegādāta darba laikam beidzoties. Pārbaudām uzlīmes uz iepakojuma - tur rakstītais sakrīt - duškabīne 100x100x220. Pirmdien sākam atvērt iepakojumu un tur atklājas skarbā patiesība - mums ir piegādāta prece, kuru neesam pasūtījuši - duškabīne ar izmēru 90x90x220. Šādu preci mums nevajag. Neatverot iepakojumu šo informāciju nevarējām redzēt, jo tai virsū uztītas vairākas kārtas iepakojuma plēve. Pavadzīmi saņēmu par it kā piegādātu duškabīni ar izmēru 100x100x220. Šādu preci neesmu saņēmusi.

15.06.2020

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.07.2020

Labdien,

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot citu preci.
Šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Vivita Batānova 10.07.2020

ĻOti nekorekti no uzņēmuma puses gandrīz mēnesi pēc nepareizās preces saņemšanas piedāvāt man sūtīt to atpakaļ. Prece tika aizsūtīta atpakaļ jau 17. jūnijā. epastu par to, ka atpakaļsūtītā prece ir uzņēmumā saņemta saņēmu 1. jūlijā, samaksātā nauda par nepiegādātō preci vēl joprojām nav atgriezta...