www.sudzibas.lv 1a.lv Planštdatora atgrizšana

1a.lv - Planštdatora atgrizšana

Es pasūtiju no intrenetveikala 1a planšetdatoru bet man viņs tikai nogāj divas dienas un izslēdzas. Meiģināju dažados veidos ieslegt pirku pat jaunu ladētāju bet nekā. Tad es to azvedu uz rigu uz 1a ofiscu un gaidiju kad salabos manu planšet datorubet nekā. Meiģināju sazvanīt bet tur netbildēja. Tāpēc iesaku jums ja kadreiz nonķat šada situācija zvaniet un piedrauiet ar tautas policiju un uz reiz atbildesUn vel izlasiet cilvektiesibas un tad būs vis ok

S smīkņa 09.12.2013

Cilvēktiesības? :) Smieklīgi! Un kas ir tautas policija?

G Gabor 29.12.2013

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta 1.punktu "Patērētājs 14 dienu laikā drīkst izmantot atteikuma tiesības un atkāpties no patērētāja kreditēšanas līguma, nesniedzot nekādu pamatojumu." Skaidrā valodā sakot, 14 dienu laikā var atteikties no preces atgriežot to pilnā komplektācijā un bez jebkādiem paskaidrojumiem palūgt lai atmaksā naudu.

L LSDmons 06.01.2014

Vispār jau pirkt tādus mēslus kā GoClever vai Prestigio jau ir dīvains lēmums, kur nu pēc tam sūdzēties par to kvalitāti. Otrkārt, ir servisa centrs, kas uztur šo ērmu garantiju jeb autorizētais serviss. 1a ar to nav nekāda sakara.

O Oskarovich 28.01.2014

LSDmons, kas vainas "Prestigio" precēm?

L LSDmons 29.01.2014

Lēts brends - sliktas kvalitātes touchskrīni, dārgi remonti, rezerves daļu neesamība etc. Pārreiz nācies klientiem atteikt touchskrīnu maiņu, jo to vienkārši nav vai arī nesamērīgi dārgi, pat sūtot no Ķīnas.