www.sudzibas.lv 1a.lv Nepiegādā preci, maldina ar piegādes laiku! Slikta loģistika!!!

Atrisināta1a.lv - Nepiegādā preci, maldina ar piegādes laiku! Slikta loģistika!!!

1a veikals ir sācis piekopt pircēju maldināšanas tehniku! Manu pasūtīto preci nepiegādā un pārceļ piegādes termiņus jau otro reizi! Uz jautājumu par preces piegādes laiku, operators atbild: mēs uzradām plānoto piegādes laiku! " smieklīgi, piegādes termiņš tiek pārcelts un visu laiku norāda plānoto piegādes laiku! Interneta veikals 0 vērtībā! Neiesaku!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.04.2019

Labdien, Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru un norādot pasūtījuma numuru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 29.05.2019

What? 23.04.2019

Tas nav nekas jauns. Tā ir bijis visu laiku.

R Rauls 23.04.2019

Sanāk, ka klients piespiedu kārtā aizdod 1a.lv naudu, pie tam vēl bez procentiem!

A Anna Karpova 23.04.2019

Protams un tas var būt beztermiņa kredīts! Kur veikals visu laiku plāno laiku, kad preci varētu piegādāt :D Smieklīgi!

R Rauls 23.04.2019

Tas ir mūsu Mūžieguldījums neliešu bandas labklājībai!

O Oskars 24.04.2019

Katru dienu par šo veikalu ir sūdzības, bet visi turpina iepirkties. Loğika cilvēki, bet pēcs tam tikai čīkst ka nav tā kā grib. Vrb, ja ir vairāk par 3 sūdzībām tur nav kaut kas kārtībæ un it jæmeklē cits nevis katru dienu jæraksta sūdzības.

е ЕленаЗ 24.04.2019

Ну у них реклама везде, а читают sudzibas только когда столкнуться с обманом и мошенничеством, будем стараться распространять информацию об обманщиках везде, где можно. Надо бороться с мошенниками.